به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سعید توکلی روز پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات گازرسانی به روستاهای شهرستان دماوند در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد، اظهار داشت: تعهد استان تهران ۲۰ روستا بود که با وجود شرایط نامساعد اقتصادی، همه تعهدات به صورت ۱۰۰ درصد محقق شد.

وی ادامه داد: پروژه‌های تعریف شده شهرستان دماوند فاقد مجوز بود و با این وجود، کلنگ‌زنی شد؛ برای اجرای پروژه‌ها همه دستگاه‌ها باید مساعدت کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه‌ها، بسته به شرایط و اقلیم متفاوت است، بیان داشت: تا ۱۰ روز آینده پروژه گازرسانی و نصب علمک در روستاهای تنگه، بولان و وردانه آغاز به کار خواهد کرد و در روستاهای رودافشان، عباس‌آباد، هاشمک و زره‌در نیز تا دو هفته آتی در دستور کار قرار می‌گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: گازرسانی به روستای مغانک در اوایل خرداد ماه انجام و انشعابات مربوط به آن نیز نصب خواهد شد.

سید احمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: متاسفانه برخی ادارات به تعهدات خود عمل نکردند و این در حالی است که زمان به سرعت در حال سپری است و به زودی مجدد با فصل سرما روبرو خواهیم شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روند اجرای پروژه گازرسانی در مناطقی مانند روستاهای مسیر دلیچایی، گرمابسرد، مغانک، تنگه و بولان به کندی پیش می‌رود و روستاییان در این خصوص گله‌مندند.

انتهای پیام/