نورالله طاهری با اشاره به آخرین وضعیت جاده‌های شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: برف در فیروزکوه همراه با طوفان در حال بارش است و طوفان باعث می‌شود که برف دائم روی سطح جاده‌ها بنشیند.

وی با بیان اینکه محور فیروزکوه – دماوند باز است و تردد انجام می‌شود، افزود: در محور فیروزکوه به مازندران بعد از محدوده گدوگ به دلیل اینکه راهداری استان مازندران نسبت به پاکسازی محور اقدام نکرده، ترافیک زیادی به وجود آمده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه تمام کسانی که در مسیر گرفتار شدند را در حال اسکان موقت هستیم، تصریح کرد: محور فیروزکوه – سمنان مسدود است.

وی بیان کرد: راهداری شهرستان فیروزکوه هر چند دقیقه عملیات نمک‌پاشی را انجام می‌دهد تا محورها و جاده‌ها مسدود نشود و تاکنون نیز حادثه‌‌ خاصی که منجر به مجروحیت یا فوت شود در جاده‌ها به وقوع نپیوسته است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه توصیه کرد: رانندگان ضمن حوصله و صبر در هنگام رانندگی، از انجام سفرها و ترددهای غیر ضروری به مناطق کوهستان خودداری کرده و در صورت تردد، ضمن به همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ حتما از ایمن بودن خودروی خود اطیمنان حاصل کنند.

انتهای پیام/