به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی حیدری در نشست شورای ترافیک شهرستان دماوند اظهار داشت: کوتاهی در ایمن‌سازی در حوزه نصب علائم راهنمایی و رانندگی توسط پلیس راه و راهور قابل گذشت نیست.

وی افزود: مکاتباتی در خصوص نیاز به نصب علائم راهنمایی و رانندگی در مناطق مختلف صورت گرفته که عدم نصب آن، بازی با جان مردم است.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: در خصوص دوربرگردان جیلارد با توجه به تردد آمبولانس‌، نحوه فعالیت اصناف در این محدوده توسط شهرداری بررسی می‌شود؛ در صورت فعالیت قانونی آنها، تدبیری در خصوص مسیر تردد آمبولانس در نظر گرفته خواهد شد.

حیدری با بیان اینکه درخواستهای پلیس راه توسط راهداری مورد پیگیری قرار خواهد گرفت، تأکید کرد: با توجه به اعلام آمادگی شهرداری‌های آبسرد و کیلان در خصوص تعریض مسیر آبسرد به کیلان، راهداری باید با ارائه طرح و با در اختیار قرار دادن تجهیزات و ماشین‌آلات در کنار شهرداری‌ها باشد.

وی گفت: راهداری باید به دنبال رفع نواقص به ویژه در حوزه روستایی شهرستان دماوند باشد و تا پایان سال، نسبت به درخواست های پلیس راه اقدامات لازم را انجام داده و گزارش آن را به فرمانداری شهرستان ارائه کند.

انتهای پیام/