انتخابات 1400 » پیشخوان » سیاسی » شهر دماوند » شهرستان دماوند
کد خبر : 23976
دوشنبه - ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۹
با هدف تأمین پروتکل‌های بهداشتی؛

برخی از شعبات اخذ رأی در دماوند جابه‌جا می‌شود

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند از جابجایی تعدادی از شعبه های اخذ رأی با هدف تأمین پروتکل‌های مورد تأیید شبکه بهداشت و درمان در این شهرستان خبر داد.

برخی از شعبات اخذ رأی در دماوند جابه‌جا می‌شود

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ابوالفضل حلیم زمهریر در نخستین نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده شهرستان دماوند در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: طرح جامع پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان توسط کارگروهی تخصصی تهیه خواهد شد و وظایف کلیه دستگاه‌ها و ادارات کاملا مشخص و مبنای کاری کارگروه در طول سال جاری خواهد بود.

وی افزود: به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کنار فعال کردن بیش از پیش دستگاه‌ها و ادارات دولتی و عمومی باید نقش خانواده ها را پررنگ تر کرده و با تببین الگوی اصیل خانواده اسلامی، ایرانی و کارکرد موثر آنها از هر نوع تهاجم فرهنگی پیشگیری نماییم.

معاون فرماندار دماوند ادامه داد: برای تشریح ضرورت و اهمیت انتخابات در بعد داخلی و بین المللی باید از همه ظرفیت ها استفاده کرده و با بصیرت افزایی، زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو را فراهم کنیم.

حلیم زمهریر بیان کرد: ستاد انتخابات شهرستان برنامه‌ریزی های لازم را در زمینه مشارکت حداکثری و بصیرت افزایی به عمل آورده که بخشی اجرایی شده و بخشی در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

وی عنوان کرد: ستاد انتخابات شهرستان دماوند تدابیر ویژه‌ای به منظور اطمینان بخشی در خصوص تامین پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رأی در شرایط کرونایی در نظر گرفته است.

معاون فرماندار دماوند خاطرنشان کرد: علاوه بر تشکیل کمیته بهداشت و سلامت ستاد انتخابات، با تایید هیئت اجرایی و نظارت شهرستان، تعدادی از شعب اخذ رای با هدف تأمین هر چه بهتر پروتکل‌های بهداشتی جابجا و اماکن دیگری به این منظور جایگزین خواهد شد.

حلیم زمهریر تصریح کرد: برنامه ریزی هایی در خصوص طراحی و آماده سازی فضاهای شهری و روستایی برای انتخابات صورت گرفته که پس از پایان شبهای مبارک قدر، به صورت بنر در معابر عمومی نصب خواهد شد.

وی تأکید کرد: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، کرسی های آزاد اندیشی در فضای مجازی و وبینارهایی با هدف تبیین ضرورت مشارکت در انتخابات با رعایت اصل بی طرفی و رعایت مر قانون را در دستور کار قرار دهند.

معاون فرماندار دماوند گفت: هدف ما تبیین ضرورت و اهمیت انتخابات، مشارکت مردم و خنثی‌سازی برنامه‌های دشمنان است.

جابجایی تعدادی از شعبه های اخذ رأی با هدف تأمین پروتکل‌های مورد تأیید شبکه بهداشت و درمان در شهرستان دماوند
انتهای پیام/