به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تبیین و روشنگری در زمینه آثار و دستاوردهای انقلاب و عملکرد مراکز و دستگاه‌های مختلف کشور رسالتی خطیر برای همگان به ویژه رسانه‌ها به شمار می‌رود.

از این‌رو، پایگاه خبری عصر شرق همزمان با ایام دهه فجر و جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه‌برنامه‌ای را با عنوان «۴۰ در ۱۰» پخش و منتشر خواهد کرد.

بی‌شک این ویژه‌برنامه که با همکاری فرمانداری دماوند و دفتر امام جمعه دماوند به تولید رسیده، فرصتی مناسب و سند ماندگاری برای بازتاب دستاوردهای انقلاب در عرصه‌های گوناگون است.

ویژه‌برنامه «۴۰ در ۱۰» عصر شرق در ۱۰ قسمت با محوریت حوزه‌های شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، بانوان و … هر شب دهه فجر از بخش لایو صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی پایگاه خبری عصر شرق و دیگر کانال‌های خبری شهرستان دماوند پخش خواهد شد.

همچنین با توجه به برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان دماوند، امکان پخش قسمت‌های ۴۰ در ۱۰ در این نمایشگاه و مساجد شهرستان دماوند وجود دارد.

از زحمات همه کسانی که عصر شرق را در اجرای «۴۰ در ۱۰» یاری کردند، از جمله مدیران روابط عمومی شهرداری‌های کیلان و آبسرد، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/س