به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایی‌نیکو اظهار کرد:

با هماهنگی‌های به عمل آمده امروز نشست مسؤولان دماوند و فیروزکوه با سعیدی‌کیا، رئیس سازمان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پیرامون مسائل و مشکلات منطقه برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این نشست دستورات خوبی از سوی رئیس سازمان بنیاد مستضعفان انقلاب صادر شد، افزود: در نشست امروز امتیازهای خوبی برای دماوند و فیروزکوه گرفته شد و مسائل و مشکلات منطقه با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مورد رسیدگی قرار گرفت.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس بیان کرد: در این نشست قرار شد که هتل آبعلی برای بهسازی و بهره‌برداری مجدد با تمهیداتی مطلوب به شهرداری آبعلی واگذار شود.

میرزایی‌نیکو تصریح کرد: در شهر رودهن نیز در یک سال و نیم گذشته، توافق‌هایی بین شهرداری و بنیاد مستضعفان برای قطعه زمین‌هایی صورت گرفت بود که در نشست امروز اجرای آن نهایی و صورت‌جلسه آن تنظیم شد.

میرزایی‌نیکو خاطرنشان کرد: برای ساخت یک باب مدرسه در شهرک فاطمیه دماوند هم قرار شد که این بنیاد بخشی از اعتبارات آن را تأمین کند و مساعدتی در این خصوص داشته باشد.

وی در پایان متذکر شد: همچنین مقرر شد تا بخشی از بدهی‌های مسجد روستای لزور شهرستان فیروزکوه توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پرداخت شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/