به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، عبدالرضا چراغعلی در نشست مشترک با فرماندار شهرستان دماوند در شهرداری آبسرد اظهار داشت: با وجود اتفاقاتی که در مجموعه شهرداری آبسرد رخ داد، هیچ خدشه ای نباید به خدمت رسانی به مردم شهر آبسرد وارد شود.

وی افزود: دستگاه قضایی و نظارتی پیگیری این پرونده را در دست دارند و با دعوت از افراد، به تحقیق و شنیدن اظهارات آنها می‌پردازد، اما باید تلاش کنیم که هر چه زودتر از این چالش به وجود آمده خارج شده و بتوانیم شرایط را به حالت عادی بازگردانیم تا خدشه ای در خصوص خدمات رسانی مردم وجود نداشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ادامه داد: همچنین در بخشهایی از این مجموعه که فاقد مسئول هستند، به دلیل جلوگیری از ایجاد چالش و خدشه در امور شهروندان، با ابلاغ موقت تا زمان انجام کامل تحقیقات دستگاه‌های نظارتی و قضایی به خدمات رسانی به امورات مردم خواهند پرداخت.

چراغعلی گفت: در دهه مبارک فجر امسال باید دست به دست هم داده و اقداماتی در خصوص آذین بندی شهر و سایر برنامه‌ها به صورت ویژه اجرا شود؛ همچنین شهادت دانشمند شهید، محسن فخری زاده در تاریخ شهر آبسرد ثبت شد و در دهه فجر امسال، شایسته است که برنامه‌های ویژه‌ای درشهر آبسرد در دستورکارقرار گیرد.

انتهای پیام/