به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، روح‌الله عرب، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند در مراسم گرامیداشت روز جهانی قدس در جوار گلزار شهدای گمنام مسجد جامع دماوند اظهار داشت: امروز به برکت خون شهدا و مجاهدت و ایثار جوانان در عرصه دفاع، تفکر مقاومت در کشورهایی همچون یمن، سوریه و عراق و دیگر کشورهای همصدا با ایران، نهادینه شده است.

وی با بیان اینکه امروز همه برای آزادی فلسطین آمادگی دارند و آمریکا رو به نابودی است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در تبیین مراحل پنجگانه تحقق اهداف انقلاب اسلامی به تمدن نوین اسلامی اشاره دارند که اگر بخواهیم محقق شود باید آمریکا نابود شود و کسانی که آنان را نیز حمایت می‌کنند از صحنه روزگار محو شوند تا زمینه لازم برای ظهور حضرت حجت فراهم و پرچم عزیز اسلام در گنبد قدس شریف بر پا شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند افزود: به فرموده امام راحل، استکبار جهانی به دنبال این بوده که مساله قدس کمرنگ و به فراموشی سپرده شود؛ با نامگذاری امروز به نام روز قدس در سال ۱۳۵۸ و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تفکر مقاومت و ایستادگی برابر استکبار ماندگار شد.

عرب ادامه داد: امروز رژیم کودک کش صهیونیستی، روز‌به‌روز به نابودی نزدیک می‌شود و این وعده صادقی که مقام معظم رهبری بیان فرمودند کمتر از ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی دیگر در کره خاکی وجود نخواهد داشت.