June 19,2021 | ۱۴۰۰/۰۳/۲۹

Asr shargh Agency

اخبار ویژه

با حضور مسئولان شهرستان و اساتید

همایش توسعه مشارکت‌های مردمی در امر مقابله با مواد مخدر در شهرستان پردیس برگزار شد

همایش توسعه مشارکت‌های مردمی در امر مقابله با مواد مخدر در شهرستان پردیس برگزار شد

همایش استانی توسعه مشارکت‌های مردمی و اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر با حضور مسوولان شهرستان و اساتید در شهرستان پردیس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از پردیس ؛ این همایش با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس، محمد لاله شهردار پردیس، روسای ادارات و مسئولان سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی استان در سالن اجتماعات شهرداری پردیس برگزار و طی آن ضمن تأکید بر لزوم مشارکت نهادهای اجتماعی و مدنی در امر پیشگیری و مصون‌سازی در مقابل اعتیاد، از آسیب‌شناسی و انسجام فعالیت‌ها به‌عنوان دو موضوع مهم در مقابله با اعتیاد نام‌برده شد.

در این همایش نماینده دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان تهران گزارشی از اقداماتی که به‌منظور پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در سطح استان انجام‌شده است ارائه کرد.

در ادامه مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس پیرامون لزوم شفاف‌سازی خطرات و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی مواد مخدر در سطح جامعه به‌منظور آگاه‌سازی و خود مراقبتی خانواده‌ها سخنرانی کرد و پس از سخنان فرماندار دو تن از اساتید دانشگاه در حوزه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی مطالب خود را بیان کردند.

اجرای سرودی با مضمون همکاری و همیاری در امر پیشگیری و درمان مصرف مواد مخدر توسط دانش آموزان از دیگر برنامه‌های اجراشده در این جلسه بود.

انتهای پیام/