به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، بسیجیان اصناف و ادارات شهرستان دماوند به مناسبت هفته دولت و هفته بسیج اصناف با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

فرماندار شهرستان دماوند در این دیدار اظهار کرد: هفته دولت و دیگر هفته‌های کاری در تقویم کشور بهانه‌ای است تا در عرصه خدمت بتوانیم کارهای مطلوب‌تری به مردم ارائه دهیم و در عرصه خدمت‌رسانی به نحو احسن در خدمت مردم باشیم.

مجید صفری گفت: با وجود تمام محدودیت‌های موجود، اما مصمم هستیم که با پیش‌بینی‌های لازم بتوانیم برنامه‌های خوبی را در شهرستان دماوند به اجرا در بیاوریم.

وی تصریح کرد: حضور بسیج در ادارات و اصناف به عنوان کسانی که مراقبت می‌کنند و با اعتقادی راسخ پای کار هستند، مؤثر و لازم است؛ در هر جایی که نیاز به حضور بسیجیان بود به خصوص در مواقع بحران، آنها به موقع و مؤثر حضور پیدا کردند که این موضوع جای تقدیر و قدردانی دارد.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: اکنون نیز باید تلاش شود تا بسیج به عنوان نیروی کمک‌کننده و همراه در ادارات مستقر باشد؛ اصناف خانواده بزرگ و تأثیرگذار در جامعه هستند و در خیلی از موارد می‌توان از این طریق مشکلات موجود را کنترل و برطرف کرد.

صفری ادامه داد: آن چیزی که امروز مورد اهمیت کمتری قرار گرفته، نقش و تأثیرگذاری اصناف در جامعه است؛ اصناف به عنوان سازمانی مردمی در صحنه حاضر است به شرط اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم را برای این شبکه مؤثر داشته باشیم و برای رفع مشکلات می‌توان از ظرفیت‌های اصناف استفاده کرد.

وی افزود: کسانی که به موجب اعتقاد وارد عرصه خدمت می‌شوند، زمان و مکان نمی‌شناسند و به خاطر رسالت خود کار می‌کنند و بسیج به واسطه اعتقاد خود، خدمت صادقانه و خالصانه‌‌ای دارد.

فرماندار شهرستان دماوند اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در بحث تقویت بسیج در ادارات تلاش کنیم و سال جاری شرایط ویژه‌ای دارد که باید مراقبت‌های لازم صورت گیرد؛ باید درک ویژه‌ای با توجه به اتفاقات بین‌المللی و اوضاع از شرایط موجود داشته باشیم.

صفری افزود: انتخابات تنها برای انتخاب یک فرد برای نمایندگی مجلس نیست، بلکه نفس انتخابات مهم است؛ آنچه به برگزاری انتخابات ارزش می‌دهد و آن را مهم تلقی می‌کند، بحث مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی است؛ کسی برای بحث تبلیغات انتخاباتی حق استفاده از امکاناتی دولتی و دستگاه‌های شهرستان دماوند ندارد.


انتهای پیام/س