به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از فیروزکوه به نقل از دیمه نیوز، حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش جمعه که با حضور پر شور مردم  همراه بوده در ابتدای سخنان خود، ضمن دعوت همه نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار کرد: مسئولان با تمام تلاش تمام قد ایستاده اند تا مسائل مردم را مرتفع کنند و دل هایشان مملو از امید و چشمانشان از این امید تلائلو کند، با وجود مشکلات اقتصادی در کشور، افتخارات، اقدامات و سرمایه گزاری های بزرگی صورت گرفته است.

وی خواستار شد: مردم در انتخابات سال آینده هم به صورت خودجوش حضور گسترده داشته باشند.

امام جمعه فیروزکوه به قدرت و عظمت نظام جمهوری اسلامی در جهان اشاره داشت، و خاطرنشان کرد: امروز در جایگاه رفیعی قرار گرفته ایم که رئیس جمهور آمریکا، مدعی مدافع حقوق بشر و عدالت در جهان می گوید:&#۱۲۲۹۸; ایرانی خطر است، حتی بچه۵ ساله اش از نیروی۵ ستاره جهان خطرناک تر است&#۱۲۲۹۹;،لذا شما مردم امروز با فریادهایتان به دنیا اعلام کرده اید که تا آخرین نفس پای انقلاب خود می مانید.

امام جمعه فیروزکوه ادامه داد: هم به آمریکاییها، مستکبران و هم به افرادی در ایران که گاهی طوری سخن می گویند که انگار از آن طرف آب ها آمده اند؛ شما مردم با حضور خود برای این افراد هم خط مشی تعیین کرده اید، و اعلام کردید همراه با رهنمودهای مقام معظم رهبری و با انگشت اشاره ایشان حرکت می کنید.

اسماعیلی به حضور پوتین نزد مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در ماه ها و سال های آینده شاهد زانو زدن ترامپ و امثال او در مقابل رهبر معظم انبلاب اسلامی هستیم.

خطیب نماز جمعه فیروزکوه به بارش نزولات الهی در شهرستان اشاره کرد و خواستار شد: جوانان را به کار در عرصه کشاورزی ترقیب و راهنمایی کنید، تا جوانان با دانش جدید و به روز به جای حیرانی و اعتیاد در فضاهای مجازی به توسعه وکشاورزی در منطقه و در زمین های آبا و اجدادی خود بپردازند.

وی بحث مربوط به جابه جایی آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) که از سوی یکی از مسئولین بیان شده را بدون گرفتن مشورتی دانست و گفت: جابه جایی امام زاده اسماعیل (ع) امری محال و غیر ممکن است.

انتهای خبر