به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمود پوردیوان‌بیگی مقدم یکی از مشکلات کنونی افراد اعزامی از شهرستان و کل کشور به کربلا را معطلی کامیون های حامل کالا دانست و گفت: نیروهای اعزامی که هفته گذشته به کربلا اعزام شدند، توانستند از مرز عبور کنند و در محل مستقر شوند، اما از ۲۱ کامیون حامل کالا، ۱۳دستگاه از مرز عبور ایران عبور کرده و همچنان در داخل گمرک عراق معطل هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه ۷۰ درصد از نیازهای نیروهای اعزامی در ۱۳ کامیون قرار دارد، ادامه داد: همین امر موجب شده تا نیروهای اعزامی معطل مواد اولیه باشند و تاکنون آماده سازی نیز صورت نگرفته است.

مقدم با بیان اینکه علاوه بر کامیون ها، ۲۶ نیرو از جمله راننده و کمک راننده نیز معطل هستند، گفت: این مشکل فقط مختص به شهرستان دماوند نیست و به گفته نیروهای اعزامی، چندصد کامیون با این مشکل مواجه و نیازمند همکاری و مساعدت مسئولان کشور جهت ارائه خدمات بهتر به زائران هستند.

دبیرستاد اربعین حسینی دماوند با اشاره اقدامات صورت گرفته جهت برپا شدن موکب امام حسن مجتبی(ع) به کربلای معلی اظهار داشت: موکب امام حسن مجتبی (ع) امسال برای چهارمین بار در محله باب الطویریج برای اقامه عزاداری و آماده کردن پذیرایی از زائران سید الشهدا برپا می شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/س