به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از  پردیس، این بازدید به منظور بررسی شرایط محیطی محل برپایی غرفه های ستاد نوروزی شهرداری پردیس صورت گرفت.

علاوه بر این، ۳۰ برنامه متنوع دیگر نیز از سوی شهرداری پردیس در قالب طرح استقبال از بهار انجام می شود که از مهمترین آنها می توان به آمادگی در همان ساعات نخست سال برای نصب بنرهای مزین به شعار سال اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد.

همچنین شهرداری پردیس در واپسین روزهای سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» و در راستای عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب برنامه هایی نظیر «دختران امروز، کار آفرینان فردا» و غرفه بانوان کارآفرین، جشنواره هفت سین موسسه فرهنگی هنری شهرداری را اجرایی می کند.

در این بین ایجاد آثار حجمی با مضامین نوروزی شامل ماکت اتوبوس، تهیه و جانمایی خودروی کلاسیک، نصب چند ماکت سفره هفت سین و نصب ماکت اقوام ایرانی صورت اجرایی به خود می گیرد.

همچنین واحد فضای سبز ضمن تعیین محل برگزاری مراسم روز درختکاری در شمال بلوار امام رضا(ع) نسبت به آماده سازی محل توزیع نهال و گل در میان شهروندان در دو نقطه پارک آموزش ترافیک و موسسه فرهنگی هنری به همراه تهیه و توزیع ۲۰ هزار اصله نهال اقدام می کند.

طی ایام نوروز واحد عمران شهرداری پردیس وظایفی همچون اجرای ترمیم معابر، آسفالت شوارع، تعیین تکلیف حفاری ها و ایمن سازی پروژه های عمرانی را بر عهده دارد.

علاوه بر این، همایش تجلیل از خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، کمک به برپایی جشن نیکوکاری، طرح جهادی شست و شوی جداول و مبلمان شهری، رفت و روب معابر، آماده سازی بوستان ها، ساماندهی روشنایی ها، رژه خودروها و تجهیزات ستاد استقبال از بهار، رفع خطرات احتمالی سیستم ها و شبکه های برق با همکاری اداره برق شهرستان و طراحی و نصب بنر شعار سال و تبریک نوروز در ردیف سایر اقدامات شهرداری در طرح استقبال از بهار قرار دارد.

همچنین طراحی و چاپ نقشه شهر پردیس به همراه نقشه راهنمایی مسیر مسافرت های نوروزی، طراحی و نصب بنرهای هشدار برای سه شنبه آخر سال، خطکشی معابر، شست و شوی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تعویض سولار، کنترل و نظارت دقیق بر ساخت و سازها، زیباسازی سطوح، جدول، معابر پل ها و تابلوها و … از دیگر امور این مجموعه طی بازه زمانی مذکور شمرده می شود.

انتهای پیام/