به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام کاظم فتاح‌دماوندی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته دماوند اظهار کرد: هر صدایی که غیر از بیانات رهبری را منعکس کند، صدای دشمن را بازتاب می‌دهد؛ در قضیه برجام، ما از غربی‌ها طلبکاریم، آنها حق شرط‌گذاری ندارند.

وی افزود: خواسته ملت ایران لغو همه تحریم‌ها به صورت واقعی و عملی است در غیر این صورت همه تعهدات برجامی لغو خواهد شد؛ ۴۲ سال خطای محاسباتی در مقابله با انقلاب اسلامی آبرویی برای آمریکا و پیروانش باقی نگذاشته است.

امام جمعه دماوند گفت: استکبار جهانی از درک درست عظمت نظام مردمی اسلامی ایران عاجز و از وحدت مردم و رهبری عصبانی است؛ مردم استقلال طلب ما تا زمانی که از فرهنگ عاشورا و انتظار مهدوی تأثیر می‌گیرند، فریب حیله‌های یزیدیان زمان را نخواهند خورد.

فتاح‌دماوندی ادامه داد: مسلمانان آنقدر که از اختلاف داخلی و تفرقه آسیب دیده‌اند، از وحدت دشمنان ضربه نخورده‌اند.

وی تصریح کرد: روز ۲۲ بهمن مردم فهیم ایران به صورت خودرویی و موتوری حضور اقتدارآفرین خود را به رخ دشمن کشیدند؛ در راهپیمایی مجازی بیش از سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر شرکت کردند و آن چیزی که برای ما اهمیت دارد، حفظ شعارهای اصیل انقلاب و استکبارستیزی است.

امام جمعه دماوند بیان کرد: در نقطه‌ای از کشور برخی جوانان به جای مرگ آمریکا، مرگ بر روحانی گفته‌اند، این کار بدی بود و این منش انقلابی‌گری نیست؛ فیلم شعارهای آنها در فضای مجازی و رسانه‌های دشمن دست به دست شد؛ ما مخالف تغییر شعارهای امام راحل و امام حاضرمان هستیم و هتاکی و بی‌احترامی به مسئولان رسمی کشور را بر نمی‌تابیم.

فتاح‌دماوندی افزود: اگر جوانان برای شوخی و خنده هم این کار را کرده باشند، کار غلطی کرده‌اند و باید عذرخواهی کنند؛ طلب عفو و بخشش آقای رئیس جمهور از مردم ایران در سخنرانی روز ۲۲ بهمن به خاطر عملکرد ضعیف دولت کار لازم و شایسته بود.

وی اضافه کرد: چه خوب است که هر مسئولی اگر در دوره مسئولیتش کاستی‌ها و نقاط ضعفی داشته، از مردم عذرخواهی کند؛ قدردانی از کسانی که به ما خدمتی کرده‌اند، زنده کردن معروف و انتقاد دلسوزانه از کسانی که درست عمل نکرده‌اند، همان نهی از منکر است که باید در همه زمینه‌ها فراگیر شود.

انتهای پیام/