به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در ششمین نشست ستاد انتخابات شهرستان دماوند اظهار کرد: برگزاری انتخابات، مهمترین رویداد در ماه‌های پیش‌رو برای مدیریت اجرایی شهرستان است.

وی افزود: حضور افراد در انتخابات شوراها گسترده است، مسئولان باید هوشیار باشند که حضورشان در نشست‌های مختلف موجب ایجاد شبهه برای کاندیداها و مردم نشود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: ما به دنبال برگزاری انتخابات سالم هستیم و امیدواریم فرد منتخب، منشا خیر، برکت و پیشرفت در کشور باشد.؛ مجریان انتخابات معتمدین مردم هستند و باید به گونه‌ای عمل کنند که پاسخگوی اعتماد مردم باشند.

حیدری با بیان اینکه امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده، شاهد حضور گسترده مردم در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ باشیم. تصریح کرد: مجریان باید به گونه‌ای عمل کنند که سلامت انتخابات تضمین شود و شبهه‌ای در نتایج آن به وجود نیاید، چراکه وظیفه برگزاری و انتخاب افراد توسط مردم، امانتی است که باید از آن پاسداری شود.

وی ادامه داد: از تمامی امکانات و ظرفیت‌های شهرستان در جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات استفاده خواهیم کرد و با تعامل لازم با هیئت‌های نظارت، تلاش خواهیم کرد که انتخابات را در چارچوب قوانین به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/