پایگاه خبری عصر شرق که فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۲ تیرماه سال ۱۳۹۶ آغاز کرد، از امروز وارد پنج سالگی می‌شود.

عصر شرق در حالی شمع تولد ۴ سالگی خود را فوت می‌کند که طی سال‌های گذشته تلاش نموده تا با تولید محتواهای مختلف و خلق طرح‌های جدید در حوزه اطلاع‌رسانی، نگاه متفاوتی را در عرصه رقم بزند.

این پایگاه خبری که در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی و گاهی سیاسی فعالیت کرده، امروز به وجود همراهی همراهان خود می‌بالد و مفتخر است که مخاطبانی ارزشمند دارد که در تمام برهه یاری‌گر و کمک‌کننده عصر شرق بوده‌اند.

عصر شرق در کنار پیگیری مطالبات مردمی و پرونده‌های خبری و پوشش اخبار و رویدادهای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و ….، ویژه‌برنامه‌هایی همچون ۴۰ در ۱۰ مقایسه عملکرد ادارات شهرستان دماوند در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، سین سین مسئولان، قلم ما، زبان مادری، مسیر دانایی، معرفی سمن‌ها، معلمان دیروز و اربعینیات تولید نموده و برنامه‌ها و گفت‌وگوهای لایو مختلف اینستاگرامی را اجرا کرده است.

عصر شرق علی‌رغم همه نامهربانی‌هایی که در سال‌های گذشته به انواع مختلف به آن شد، با شعار یک رسانه فرهنگی برای آحاد مردم، تلاش کرده تا همواره اخلاق و صداقت را در همه امور سرلوحه خود قرار دهد و تعامل دو سویه‌ای با مخاطبان و همراهان ارزشمند خود برقرار کند.

ورود عصر شرق به پنجمین سال فعالیت خود، فرصت مغتنمی برای تشکر و قدردانی از تک تک همراهان و عزیزانی است که طی این سال‌ها با نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود سبب رشد فعالیت های رسانه‌ای این پایگاه خبری شده‌اند.

پایگاه خبری عصر شرق از امروز به بعد با همت و تلاش عوامل جوان و پرتلاش خود و با همکاری و تعامل همه همراهانش می‌کوشد تا همچنان با تعهد، اخلاق‌مداری و صداقت، بیش از گذشته با نگاهی متفاوت و متمایز در عرصه رسانه‌ای فعال باشد و بدرخشد.

عصر شرق مخاطبان بسیار فرهنگی و فرهیخته‌ای دارد که گاهی دست به قلم می‌شوند و می‌نگارند که از همین‌جا از همه همه همراهان و عزیزان، به قلم زدن و نوشتن در زمینه‌های مقاله‌نویسی، یادداشت‌نویسی، گزارش‌نویسی و …. در حوزه مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان‌های #دماوند، فیروزکوه و پردیس دعوت می‌کنیم.

هیئت تحریریه پایگاه خبری عصر شرق
۱۲ تیرماه سال ۱۴۰۰