به گزارش پایگاه خبری عصر شرق به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دماوند، «زهرا طاولی» مدیریت آموزش و پرورش دماوند به همراه «وحید میرزاآقایی» مسئول بخش فرهنگی شهر کیلان از مزرعه ۶ هکتاری آفتاب واقع در منطقه لومان بازدید کرد.

طی این بازدید با مالک مزرعه آقای «مهرنیا» که متخصص آی‌تی بوده و با هدف مهارت‌آموزی کودکان، بهره‌مندی از فضای مزرعه جهت تجربه آموزی و اجرای برنامه‌های آموزشی، تربیتی و ورزشی، مزرعه خود را مهیا نموده، ملاقات و بحث و تبادل نظر گردید.

مدیریت آموزش و پرورش دماوند در راستای این بازدید گفت: مالک مزرعه آفتاب به دلیل سفر به کشورهای مختلف دارای تجربیات ارزنده‌ای است که فضای مطلوب و طبیعی را با امکانات موجود و در دامان پرمهر طبیعت و با رویکرد مصرف صحیح همه مواد و به کارگیری آن و عدم اتلاف و دورریز نمودن هرآنچه که استفاده می‌کنیم و «نه»  به مصرف‌گرایی و آموزش آن به کودکان و نوجوانان توسط متولین تعلیم و تربیت ایجاد نموده است.

زهرا طاولی افزود: همچنین مالک این مزرعه با گروه‌های مختلف در سراسر کشور جهت بهره‌وری از فضای ایجاد شده ارتباط داشته و مورد اقبال هم قرار گرفته است.

وی گفت: این بازدید و ملاقات که با هماهنگی وحید میرزاآقایی نماینده آموزش و پرورش دماوند صورت گرفت به تعامل و هم اندیشی جهت ارائه برنامه‌های نوشته شده و مدون در راستای تحقق اهداف آموزش و پرورش مطابق با سند تحول منجر گردید.

مدیریت آموزش و پرورش دماوند تصریح کرد: با دعوت از مدیران و سرگروه‌های آموزشی و تدوین برنامه‌های مناسب در این مزرعه، می‌توان شرایط استفاده معلمان و دانش‌آموزان را جهت رشد و ارتقای توانمندی‌های دانش‌آموزان فراهم آورد.

انتهای پیام/