به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی، امام جمعه دماوند در مراسم گرامیداشت روز قدس در جوار گلزار شهدای گمنام مسجد جامع دماوند اظهار کرد: امروز برابر مردم فلسطین و هر انسانی از جهان که بدان ظلم شود، مسئول هستیم که از او دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه امروز موضوع اشغال و ظلم به مردم فلسطین، مساله همه مسلمانان و بشریت است، افزود: امروز ضدیت با رژیم صهیونیستی، محور وحدت مسلمین جهان شده است؛ فلسطین مساله یک کشور عرب زبان نیست، بلکه مساله انسانی و بین‌المللی است.

امام جمعه دماوند با اشاره به اینکه وعده‌گاه جهانی ظهور امام زمان(عج) قدس شریف است و ما نباید در مساله فلسطین کوتاه بیاییم، گفت: اگر در مساله فلسطین کوتاه بیاییم، همه انقلاب‌ها در جهان شکست خواهد خورد؛ چراکه آنها راضی به محدوده جغرافیایی نیستند و می‌خواهد بر تمام جهان سیطره داشته باشند.

فتاح‌دماوندی تصریح کرد: دیپلماسی فعال همان است که حاج قاسم سلیمانی در میدان و گفتمان عملیاتی کرد؛ مسئولان رژیم صهیونیستی امروز دچار تزلزل سیاسی و شکنندگی شده‌اند و در این شرایط برای فرافکنی و قدرت‌نمایی، شاید بخواهند غلطی کنند.

وی ادامه داد: برای پاسخ‌گویی به شیطنت صهیونیست‌‌ها، گروه‌های مقاومت کافی هستند و شاید نیازی به شهرهای موشکی ایران نباشد.

انتهای پیام/