به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، عصر امروز هفتمین یادواره ۴۰ شهید پاسدار شهرستان دماوند همزمان با سالروز عملیات بیت‌المقدس با حضور جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا، بسیجیان، پاسداران، روحانیون و آحاد مختلف مردم در شهر آبسرد برگزار شد.

سردار نوعی‌اقدم، فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) سوریه سخنران و جانباز مدافع حرم حبیب‌الله عبدالهی مداح این مراسم بودند.

هنوز عطر شهادت شهید فخری‌زاده در شهر آبسرد طنین‌انداز است

سرهنگ «روح‌الله عرب» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند در هفتمین یادواره ۴۰ شهید پاسدار دماوند اظهار کرد: هنوز عطر شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان، شهید فخری‌زاده در شهر آبسرد طنین‌انداز است.

وی افزود: با توجه به پراکندگی شهدای پاسدار شهرستان دماوند، یادواره شهدای پاسدار به صورت نوبه‌ای در سنوات گذشته برگزار شده و امروز نیز به صورت متمرکز در شهر آبسرد برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند گفت: یادواره شهدای پاسدار به مناسبت سالروز عملیات بیت‌المقدس، پیروزی فتح خرمشهر و ایام شهادت ۱۱ شهید پاسدار دماوند برگزار شده است.

عرب ادامه داد: امروز رزمندگان محور مقاومت به ویژه جبهه فلسطین از تفکر ایثار، استقامت و ایستادگی برگرفته از شهدای دفاع مقدس و سیره امام راحل الگو گرفته‌اند.

سردار نوعی‌اقدم: نتیجه انتخابات باید تغییر در کشور باشد/ شورای نگهبان اجازه تکرار شرایط گذشته را نداده است
فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه با بیان اینکه نتیجه انتخابات باید تغییر در امور مختلف کشور باشد، گفت: شورای نگهبان اجازه تکرار شرایط گذشته را نداده است و با افتخار از این شورا تقدیر می‌کنیم.

مشارکت در انتخابات بالا باشد.

سردار رحیم نوعی‌اقدم، فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه، با اشاره به جایگاه مردم در جامعه اظهار کرد: مردم اصل، میزان، ولی‌نعمت و ارباب هستند و هر کسی که امروز و فردا می‌خواهد برای مردم برنامه‌ریزی کند و تصمیم بگیرد، نوکر مردم است.

وی افزود: امروز برای اینکه بر یک تار موی کودکان مردم غبارناامنی نشیند، جان خود را تقدیم می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه با اشاره به روایتی از فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه شهدای پاسدار گفت: بعد از جنگ خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و بیان کردیم که فرصتی پیش آمده که سپاه به موضوع جایگاه امامزاده‌ها در کشور بپردازد؛ معظم له فرمودند که لازم نکرده و سپاه به امامزادگان خود که همان شهدا هستند، بپردازد.

نوعی‌اقدم در ادامه در خصوص اهمیت انتخابات تصریح کرد: آنهایی که امروز دنبال انتقام خون شهید فخری‌زاده، شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب هستند، باید با حضور در پای صندوق‌های رای انتقام بگیرند.

وی بیان کرد: مردم انقلابی و ارزشی ایران اسلامی در همه شرایط سخت، از این کشور و انقلاب پاسداری و دفاع کرده‌اند و امروز دوباره صفحه‌ دیگری بر تاریخ ارزشمند انقلاب اسلامی رقم می‌خورد و به همین جهت، باید مشارکت در انتخابات بالا باشد.

شورای نگهبان اجازه تکرار شرایط گذشته را نداده است

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه با اشاره به رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افزود: از عملکرد شورای نگهبان در روند بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات با افتخار تشکر می‌کنیم.

نوعی‌اقدم خاطرنشان کرد: در گذشته از عملکرد شورای نگهبان ایراد گرفته می‌شد که مردم در شرایط حاد قرار دارند و نیازمند هستند و مدیریت کشور ضعیف است و این وضع به عملکرد شورای نگهبان برمی‌گردد که صلاحیت به افراد داده و مردم رای دادند، پس این شورا مقصر است.

وی تاکید کرد: شورای نگهبان امروز دیگر اجازه تکرار آن شرایط را نداده و شرایط متفاوت شده است؛ عرصه انتخابات، دو صفحه دارد که یکی اینکه مشارکت باید مردمی و دیگری اینکه خروجی آن تغییر باشد.

نتیجه انتخابات باید تغییر در کشور باشد

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه با تاکید بر اینکه نتیجه انتخابات باید تغییر در مدیریت، ادبیات، مافیاگری، فساد و سوءاستفاده از بیت‌المال باشد، افزود: امروز کشور ما به تغییر نیاز دارد، چراکه انقلاب ما مشکلی ندارد، بلکه در انتخاب افراد مشکل داریم و اگر انتخاب به تغییر منجر نشود، هیچ اتفاق تازه‌ای رخ نخواهد داد.

نوعی‌اقدم گفت: تغییر امروز امور کشور به دست مردم است و آن باید پای صندوق‌های رخ اتفاق بیفتد؛ اگر استقلال، عزت، ادامه راه شهدا و ایستادگی مقابل استکبار می‌خواهید، باید این تغییر اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/