به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری عصر یکشنبه در دیدار خبرنگاران که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: سفر رئیس جمهور به دماوند تا پایان امسال در دستور کار قرار دارد.

صفری با بیان اینکه اعتبارات ارزش افزوده به صورت بهینه در روستاها هزینه شده است‌ گفت: در اغلب روستاها بازسازی شبکه آب‌رسانی انجام شده، اما این امر در شهرها به صورت کامل محقق نشده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه برق، شبکه برق‌رسانی روستاها جدیدتر از شهرها هستند افزود: تلاش ما این است که درصد بالایی از تاسیسات شهری را نوسازی کنیم.

فرماندار دماوند بیان داشت: :سرمایه‌گذاری در هتل آبعلی مشخص شده و این نقطه عطفی برای شهرداری آبعلی محسوب می شود و درصدد هستیم که پیست آبعلی را از طریق ماده ۲۷ به شهرداری آبعلی واگذار کنیم.

صفری از دائمی شدن برنامه یکشنبه‌های رونق تولید در دماوند نیز خبر داد و عنوان داشت: این برنامه در سطح استان نیز به اجرا در آمده است و روزهای چهارشنبه را به بحث سرمایه‌گذاری در شهرستان دماوند اختصاص داده‌ایم.

فرماندار دماوند تصریح کرد: تغییراتی در سطح مدیریت ادارات دماوند داشته‌ایم و بر اساس گزارش‌ها، عملکرد ادارات نسبت به قبل بهتر شده است و تغییرات دیگری در این راستا خواهیم داشت.

انتهای پیام/س