به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایی‌نیکو، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در پیامی حلول سال نو و عید نوروز را تبریک گفت.

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
عیدانه
نوروز پیروز است؛ بوی بهار سبز زیر آسمان فیروزه‌ای؛ سایه ماه رجب، ماه خدا بر سر این بهار و به نام نور؛
مردمانم، صاحب‌دلان شریف سرزمینم، بهارتان برقرار و پایدار؛
من در کنار شما و صندلی‌های بهارستان، در لباس خدمت به شما و خسته اما با لبخند، نوروز را به همه اهالی و مردم نجیب، محبوب، شریف، متعهد و گرامی خطه ی زیبا و سر سبز و دیرین دماوند، فیروزکوه، رودهن، ارجمند، آبعلی، کیلان، آبسرد، روستاها و توابع و نیز تمام دوستان، نزدیکان و بستگان، حامیان و… از ژرفای جان شادباش می‌گویم؛ تمام آنان که به اسلام و این کشور عزیز علاقه دارند و دلشان برای سرزمین کهن، ایران می‌تپد‌
تبریک ویژه خدمت خانواده‌های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان و همه کسانی که دل در گرو خدمت خالصانه دارند و برای تغییر و اصلاح، پیوسته در تلاشند و خستگی ناپذیرند.
در آستانه این بهار از خداوند متعال، توفیق خانه تکانی و زدودن گرد و غبار از دل‌ها، با پشت سر گذاشتن رنج‌ها و رفع کدورت‌ها، جهت تقویت دوستی ها و پیوستگی‌ها را خواستاریم.
روایت نوروز، ایرانیت و اسلامیت است؛ که این همان خدمات متقابل ملیت و اعتقاد است؛ آزادی و تفکر حق مسلم انسان‌های روشن فکر است؛ چشم به راه تدبیر و امید که بر کویر خشک مشکلاتمان، به خصوص معیشت و اقتصاد، باران همت مسؤولان و مردم و رحمت خداوند، ببارد و آفتاب اقتدار و امنیت، با آسایش و آرامش بتابد.
«نوروزتان پیروز؛ هر روزتان نوروز باد»