به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ابوالفضل حلیم‌زمهریر، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دماوند اظهار کرد: یکی از معیارها و شاخصه های اصلی توسعه همه جانبه جوامع، نیروی انسانی است و ما نیازمند آموزش و فرهنگ سازی به جهت پرورش نیروی انسانی متخصص و متعهد هستیم.

وی افزود: کتابخوانی و ارتقای فرهنگ انس با کتاب و کتابخوانی در فراهم آوردن زمینه های توسعه و پیشرفت  کشور بسیار حایز اهمیت است.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند گفت:با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های ناشی از آن، باید این محدودیتها را تبدیل به فرصت کرده و فرهنگ مطالعه را رواج دهیم و با وجود تعطیلی کتابخانه های عمومی، باید از کتابخانه‌های مجازی استفاده و در این رابطه اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

حلیم‌زمهریر تصریح کرد: گزارشی از گردش کار و روند احداث کتابخانه مرکزی، موانع و مشکلات آن همراه با ارائه راهکار در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: تجلیل از پژوهشگران و به ویژه مولفان دانش‌آموز و دانشجو با هدف ارتقای فرهنگ تالیف و تشویق کودکان، نوجوانان و دانشجویان به امر مطالعه، پژوهش و تالیف بسیار حایز اهمیت است.

انتهای پیام/