به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهرداد پورفتحی در بازدید از حوزه های برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم گفت: یکماه قبل از برگزاری امتحانات ، شیوه نامه های بهداشتی و برنامه ریزی با کیفیت امتحانات نهایی و پایه نهم را در جلسه ستاد امتحانات و شورای آموزش و پرورش انجام دادیم.

وی گفت: با توجه به پراکندگی جغرافیایی دماوند چهار حوزه امتحان نهایی پایه دوازدهم در نظر گرفته شده که شامل : سالن ورزشی آموزش و پرورش ، سالنهای هنرستان دکتر حسابی در دماوند و دودبیرستان در آبسرد .اعضای ستاد امتحانات و مسئولین بهداشت به طور دائم از حوزه ها بازدید می کنند.

رئیس آموزش و پرورش دماوند افزود: در سالن ورزشی جهت حفظ و نگهداری کفپوش سالن ، موکت پهن شده و بروی موکت ها صندلی ها با فاصله ی بیش از ۲ متر قرار گرفته است؛ در هنرستان دکتر حسابی هر ساله یک سالن در نظر گرفته میشد ولی برای امتحانات امسال یک سالن  دیگر نیز در نظر گرفتیم ؛ در ضمن فضاهایی را انتخاب کردیم که هیچ ازدحامی قبل و بعد از امتحانات صورت نمی گیرد.

پورفتحی اضافه کرد: در خصوص چیدمان صندلی ها در برگزاری امتحانات پایه نهم تیم‌هایی تشکیل دادیم که به مدت یک هفته از تمام مدارس متوسطه اول بازدید داشتند و قبل از برگزاری امتحانات مشکلات موجود رفع شده است.

وی پایان گفت: در برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم تا کنون هیچ شکایتی نداشتم و رضایت کامل توسط دانش آموزان و اولیا حاصل شده است.

انتهای پیام/