به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام کاظم فتاح‌دماوندی، امام جمعه دماوند در نشست مدیریت کرونا شهرستان دماوند اظهار کرد: حفظ جان مردم برای نظام جمهوری اسلامی حایز اهمیت است و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا، شرعا و قانونا لازم است.

وی افزود: در خصوص کمک های مومنانه از ادارات و نهادهای متولی و فرمانداری شهرستان دماوند تشکر می‌کنیم، این کمک‌ها باید ادامه داشته باشد، چراکه خسارات اقتصادی ناشی از کرونا به اقشار ضعیف بیشتر بوده است.

امام جمعه دماوند گفت: از بزرگترین معروف های حال حاضر، حفط جان مردم و از بزرگترین منکرات، رعایت نکردن پروتکل‌هاست، از این رو باید امر به معروف و نهی امر منکر کرونایی را جدی بگیریم.

فتاح‌دماوندی تصریح کرد: مساجد و حسینیه های شهرستان دماوند در رعایت دستور العمل‌های بهداشتی، کمک به کادر بهداشت و درمان و کمک مومنانه پیش قدم هستند.

وی بیان کرد: در بحث مدیریت کرونا باید از دوگانه سازی و مقابل هم قرار دادن گروه‌ها به شدت پرهیز کنیم و رسانه ها نیز این موضوع را مدنظر قرار دهند.

امام جمعه دماوند اضافه کرد: هدف دولت و مردم، خدمت به نظام و حفظ جان مردم است؛ ما نیز همه افراد را به تبعیت از ستاد ملی مدیریت کرونا دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/