رحمان‌بخش عرب‌سرهنگی، رئیس ستاد مرکزی انتخابات آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار عصر شرق اظهار داشت: ستادهای تبلیغاتی آیت‌الله رئیسی با مجموعه‌ای از اقشار مختلف مردم در شهرها و روستاهای شهرستان دماوند افتتاح و راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه کمیته بانوان نیز در کنار ستادهای آقایان در شهرها فعال شده‌ است، گفت: پس از افتتاح و مشغول به کار شدن ستادهای انتخاباتی، تبلیغات میدانی در حمایت از آیت‌الله رئیسی در شهرها و روستاهای شهرستان دماوند به‌صورت خودجوش آغاز شده است.

اجرای طرح «هر خانه یک ستاد آیت‌الله رئیسی» در دماوند

رئیس ستاد مرکزی انتخابات آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در شهرستان دماوند با تأکید بر اجرای طرح «هر خانه یک ستاد آیت‌الله رئیسی» افزود: برای ایجاد ستادهای مردمی با درخواست و استقبال‌های گسترده‌ای از طرف صنوف و اقشار مختلف از جمله نخبگان شهرستان دماوند همراه‌ شده‌ایم.

عرب‌سرهنگی ادامه داد: در این راستا، با توجه به اینکه تنها یک ستاد مرکزی در هر شهری می‌تواند فعالیت داشته باشد به دوست‌داران آیت‌الله رئیسی اعلام کردیم که می‌توانند در قالب ستادهای مردمی فعالیت کنند، اما تلاش ما بر این است که فعالیت‌ها به صورت سازماندهی شده انجام شود تا در محیط‌های شهری و معابر بی‌نظمی ایجاد نگردد و مدیریت سیاسی شهرستان هم بتواند دستورالعمل‌های ابلاغی خود را پیگیری و اجرا کند.

وی تأکید کرد: به همه علاقه‌مندان به آیت‌الله رئیسی که درصدد ایجاد ستادهای مردمی هستند، توصیه کردیم که حتماً در تبلیغات رعایت حریم اداری و شخصی افراد را مد نظر داشته باشند.

*ایجاد ستاد ویژه جوانان برای حمایت از آیت‌الله رئیسی در دماوند

رئیس ستاد مرکزی انتخابات آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در شهرستان دماوند با اشاره به اینکه در شهرهای آبعلی، رودهن، آبسرد و کیلان ستادهای آقایان و بانوان فعال شده است، تصریح کرد: در خصوص فعالیت ستادی در شهر دماوند در راستای حفظ وحدت بین دیگر تشکل‌های انقلابی اعلام کردیم که در مرکز شهر دماوند و کیلان وفاقی بین تشکل‌ها صورت بگیرد و همه در یک ستاد فعالیت کنند، چراکه همه ما در یک مسیر هستیم و باید تلاش کنیم که دولتی مقتدر، مردمی و دین‌‌دار بر سرکار بیاید.

عرب‌سرهنگی با بیان اینکه در منطقه گیلاوند شهر دماوند ستاد ویژه جوانان برای حمایت از آیت‌الله رئیسی ایجاد می‌شود و در محدوده گیلاوند همین ستاد پیگیری فعالیت‌ها و تبلیغات خواهد بود، بیان کرد: در این زمینه، جوانان و نخبگان زیادی تاکنون برای فعالیت‌های انتخاباتی به ما مراجعه کرده‌اند و درصدد هستیم که این ستاد ویژه به زودی راه‌اندازی شود.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه راهبردی ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در شهرستان دماوند افزود: در کنار خود به عنوان مسئول ستاد، کارگروه راهبردی  و مشاورانی متشکل از نخبگان و پیشکسوتان تشکیل شده که برنامه‌های تبلیغاتی و دعوت از سخنرانان مطرح کشوری مشاوره می‌دهند؛ از نیکزاد به‌عنوان رئیس ستاد مرکزی و ملی دعوت کرده‌ایم در صورت امکان به دماوند تشریف بیاورند.

*مردم هوشیار باشند و فریب رنگ‌ها و نیرنگ‌ها را نخورند

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان دماوند ادامه داد: از مردم می‌خواهیم با توجه به سختی‌هایی که در این هشت سال کشیده‌اند، هوشیار باشند و فریب رنگ‌ها و نیرنگ‌ها را نخورند.

عرب‌سرهنگی گفت: آیت‌الله رئیسی، امتحان خود را پس داده‌اند؛ وقتی دولت اسلامی و مردمی ایشان روی کار بیاید، طبیعی است که مردم طمع شیرین خدمت صادقانه این مرد دلسوز را خواهند چشید.

وی اضافه کرد: انتخاب اصلح در انتخابات پیش‌رو بسیاری مهم است و مردم نباید گذشته‌ای که در این چند سال با گرانی بنزین، تورم، مسکن، بورس و دلار و ناکامی‌های مختلف همراه بوده است در جو سنگین تبلیغات‌های فراگیر به فراموشی بسپارند.

انتهای پیام/