به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی حیدری، عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های کلی ابلاغی وزارت کشور، مقدمات و پشتیبانی‌های برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان دماوند در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در شهرستان دماوند بادارا بودن ۵ شهر و ۲ بخش، استقبال خوبی به منظور ثبت نام در حوزه شورای روستایی و شهری صورت گرفت و بر این اساس در حوزه روستایی ۴۸۸ نفر و در حوزه شهری ۱۷۲ نفر ثبت نام کردند که با توجه به بررسی صلاحیت‌ها در دو مرجع هیئت اجرایی و نظارت، حدود ۷۰ درصد از داوطلبان تأیید صلاحیت شدند.

فرماندار شهرستان دماوند بیان داشت: مدیریت روستایی در شهرستان دماوند بسیار موردتوجه قرار دارد؛ چرا که با توجه به حضور حجم عظیمی از افراد در شهرهای خوش آب و هوا و روستاهای این شهرستان، نیازمند مدیریت قوی در حوزه بومی هستیم و امیدواریم شوراهای اسلامی بتوانند این خلأ را پرکرده و با ارتباط حسنه با مجموعه مدیریت دولتی، کمک شایانی در حوزه آبادانی منطقه داشته باشند.

حیدری گفت: در این دوره از انتخابات تعداد ۱۵۴۰ نفر رأی اولی در شهرستان دماوند وجود دارند و بر این اساس، دو همایش ویژه رأی اولی‌ها برگزار شد که حضور پررنگ جوانان عزیز در این حوزه ما را به ارائه توضیحات برای چگونگی قدم نهادن در این مسیر دلگرم کرد.

انتهای پیام/