به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، نشست هم اندیشی و هماهنگی، هیات ورزش‌های همگانی با حضور روسای کمیته‌ها برای توسعه سلامتی و تندرستی همگام با ورزش همگانی در فرهنگ سرای کوثر برگزار شد.

مقدم رئیس اداره ورزش و امور جوانان دماوند ضمن تشکر از هیئت ورزش های همگانی جهت فعالیت‌های قابل توجه در دوران کرونا و با آرزوی اینکه ورزش‌ها و فعالیت‌ها که به دلیل کرونا مجازی بوده به زودی حضوری شود.

بهرام صالح نیا، رئیس هیات ورزش‌های همگانی دماوند با بیان اینکه هیات رئیسه یکی از مهمترین ساختارها در هدایت ورزش همگانی شهرستان بوده که باید با راهکارهای مختلف رویکرد جامعی را در موضوع ورزش همگانی ترسیم و عملیاتی کنیم تا از این طریق هم به سلامت و هم نشاط مردم و توسعه ورزش کمک کنیم تا مدیون مردم نباشیم.

وی ضمن قدردانی از کمیته های متناظر هیات ورزش‌های همگانی، پیشنهاد کارگروه ورزش مبارزه با کرونا، تصویب کمیته خیرین ورزشی جهت حمایت ورزشکاران نخبه به سطوح عالی، تهیه راهکارهای مناسب علمی جهت فعال نمودن ورزش همگانی ادارات و اهداء جوایز نفرات برتر مسابقات را از موضوعات مهم این جلسه بر شمرد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در پایان ضمن تشکر از رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد و کمیته فرهنگی ورزشی بابت در اختیار گذاشتن امکانات جهت تشکیل جلسه اضافه کرد: برای توسعه ورزش همگانی در امر سلامت و تندرست افراد جامعه تمام پتانسیل را به کار ببریم و امیدوارم با کمک همه نهادها بتوانیم تصمیمات تاثیرگذاری در این حوزه داشته باشند تا ثمرات آن را در دهه آینده برای شهروندان شاهد باشیم.

دکتر حنانی نیز با عنوان اینکه ورزش برای بانوان ضرورت دارد لذا این هیات برای پیشرفت ورزش بانوان و حمایت آنها برای گسترش سلامت در شهرستان دماوند تلاش خواهد کرد و در نهایت احکام کمیته های متناظر تمدید و اهدا گردید.

انتهای پیام/