به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه در خصوص وضعیت بارندگی و تمهیدات اندیشیده شده برای پیشگیری از وقوع سیل در این شهرستان، اظهار کرد: به لطف خدا بارندگی‌ها از صبح امروز در شهرستان فیروزکوه برقرار بوده و پیش از ظهر امروز بارش‌ها قطع‌شده است.

وی بیان کرد: از ساعتی پیش بارش خفیف باران آغازشده و به‌احتمال‌زیاد از ساعت پایانی شب و روز بعد این بارش‌ها ادامه‌دار خواهد بود.

فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود: ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه برگزار و تمام دستگاه‌های ذی‌ربط آماده خدمات‌دهی و مقابله با هرگونه اتفاق غیرمترقبه‌ای هستند.

یوسفی جمکرانی ادامه داد: بخشداران، دهیاران، شهرداران و مجموعه مدیران شهرستانی آمادگی کاملی برای وضعیت بارش شدید دارند و این آمادگی طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: به دلیل برودت هوا در فیروزکوه، هم‌وطنان در حاشیه رودخانه‌ها و اتراق نمی‌کنند و مشکلی از این بابت و برای تخلیه مسافران از حاشیه رودخانه‌ها وجود ندارد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: جای نگرانی خاصی وجود ندارد و تمام تمهیدات لازم توسط دستگاه‌های خدمات رسان اندیشیده و به‌صورت آماده‌باش ۱۰۰ درصدی در مقابله با وقوع حوادث احتمالی در منطقه حاضر هستند.

یوسفی جمکرانی در پایان خاطرنشان کرد: ترافیک در شهرستان فیروزکوه پرحجم و روان است و مشکلی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه از این محور وجود ندارد.

انتهای پیام/س