به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیاوش محبی، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در گفت‌و‌گویی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب به محور هراز نیمه سنگین و پرحجم است، اما در محدوده امامزاده هاشم (ع) با حجم بالای ترافیک روبه‌رو هستیم.

وی گفت: عبور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه نیمه‌سنگین و در محدوده گیلاوند شهر دماوند این ترافیک فوق سنگین و با پس‌زدگی همراه است.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه‌سنگین اما پر حجم است و به مرور و طی ساعات آینده از بار ترافیکی کاسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است، بیان کرد: با توجه به عبور حجم بالایی از خودروها از محورهای هراز و فیروزکوه به سمت تهران، شاهد بار ترافیکی فوق سنگین و پس‌زدگی ترافیک در محدوده جاجرود، آزادراه تهران – پردیس، رودهن، دماوند و فیروزکوه هستیم، اما پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده حجم بار ترافیکی کم شود.

محبی اضافه کرد: هموطنان با رعایت مدیریت زمان سفر، قبل از شروع مسافرت خود از وضعیت راه‌ها اطلاع کسب کرده و به هیچ عنوان در ساعات پیک ترافیک اقدام به آغاز سفر نکنند.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، استراحت کافی قبل و در حین سفر، پرهیز از ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان‌مان رقم بزنند.

انتهای پیام/س