به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند در نشست هماهنگی برگزاری دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: امسال باید در خصوص فضاسازی شهری اقدامات بیشتری صورت گیرد و تمامی ادارات مزین به پرچم جمهوری اسلامی شوند.

وی افزود: با توجه به وضعیت زرد شهرستان دماوند، مساجد در شب‌های ۱۲ و ۲۲ بهمن ویژه‌برنامه‌ای خواهند داشت؛ اما در مساجد محوری شهرهای ۵ گانه نیز مراسمی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند گفت: ادارات باید ابتکار عمل داشته با کمک مشاوران رسانه ای، اقدامات خود را بیان کرده و در این خصوص تبلیغ کنند که این امر موجب دلگرمی مردم به نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

فتاح‌دماوندی ادامه داد: در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن، به دلیل شرایط کرونایی این مراسم به صورت خودرویی برگزار خواهد شد؛ شهرداران با هماهنگی امام جماعت، نقطه آغاز و پایان مسیر راهپیمایی را مشخص و اعلام کنند.

ضرورت توجه به کمک های مومنانه در دهه مبارک فجر

وی بیان کرد: اهمیت بزرگداشت دهه فجر بر کسی پوشیده نیست؛ انقلابی که ثمره آن استقلال، آزادی است که مبتنی بر احکام اسلام با مدیریت فقیه جامع الشرایط است؛ چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی با رفتن رئیس جمهور مستبد و خودرای امریکا هم زمان شد که آرزوی فروپاشی پایه‌های انقلاب را به گور خواهد برد.

امام جمعه دماوند با بیان اینکه در این راستا تعداد ۱۹ کارگروه به وظایف خود خواهند پرداخت، افزود: امسال باید در خصوص فضاسازی شهری اقدامات بیشتری صورت گیرد و تمامی ادارات مزین به پرچم جمهوری اسلامی شوند.

فتاح‌دماوندی اضافه کرد: با توجه به همزمانی ایام‌الله فجر با ولادت حضرت فاطمه(س)، ویژه‌برنامه ولادت و همچنین کمکهای مومنانه در این ایام مدنظر قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/