به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ابوالفضل حلیم‌زمهریر در نشست هماهنگی برگزاری دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان دماوند اظهار کرد: امسال راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با توجه به شرایط کرونایی به صورت خودرویی در ۵ شهر شهرستان برگزار خواهد شد که مسیر و زمان آن، طی اطلاعیه ای به مردم شریف شهرستان و ادارات اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: اطلاع رسانی لازم از طریق شهرداری ها، دهیاری ها و روابط عمومی ادارات در خصوص راهپیمایی خودرویی برای شهروندان صورت گیرد و تمامی ادارات تمهیدات لازم را در راستای حضور صد درصدی خودرویی در راهپیمایی ۲۲ بهمن مدنظر قرار دهند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: در خصوص تامین نظم و امنیت مراسمات دهه مبارک فجر به ویژه یوم‌الله ۲۲ بهمن و نظم ترافیکی آن، نیروهای انتظامی، پلیس راه و راهور تدابیر و تمهیدات لازم را اتخاذ و اجرایی کنند.

حلیم‌زمهریر تصریح کرد: طرح‌های کمک مومنانه و حاج قاسم سلیمانی در دهه مبارک فجر به صورت ویژه توسط دستگاه‌های متولی در دستور کار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در پایان ایام‌الله دهه فجر، ارزیابی از عملکرد، برنامه و اقدامات صورت گرفته ادارات در دستور کار قرار دارد و از ادارات، شهرداران و دهیاران برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

ضرورت توجه ویژه به فضاسازی شهری و روستایی در دهه مبارک فجر

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند افزود: انقلاب به معنای تغییروتحول بنیادین در عرصه‌ها و حوزه های مختلف کشوراست و انقلاب اسلامی ایران نه‌تنهاباعث تغییر و تحول همه جانبه در داخل کشور شده، بلکه درمنطقه خاورمیانه و کل دنیا تاثیر گذاشته وتاثیرات و الگوبرداری از این انقلاب باشکوه درمنطقه و جهان ادامه دارد.

حلیم‌زمهریر افزود: علت دشمنی امپریالیسم جهانی باانقلاب اسلامی، آرمان های آن وتاثیرگذاری بر مناسبات و تحولات منطقه ای و جهانی است.

وی گفت: امسال با توجه به شرایط کرونایی،برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی نسبت به سالهای قبل با تفاوتهایی همراه است؛ از این رو باید تهدید را به فرصت تبدیل کرده وفضاسازی شهری و روستایی به صورت‌ ویژه در دستور کار قرار گیرد.

حلیم‌زمهریر تصریح کرد: کلیه کارگروه های دهه مبارک فجرطبق دستورالعمل ها تشکیل ووظایف وبرنامه های خود را به نحواحسن انجام دهند.

حلیم‌زمهریر اضافه کرد: تمامی مراسمات دهه مبارک فجر به صورت باشکوه، همراه بارعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزارخواهد شد و نظارت دقیق و مستمر بررعایت پروتکل ها بر عهده دستگاههای متولی مراسم است.

 

انتهای پیام/