به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیداحمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح پروژه@های روستایی بخش ارحمند فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عمده مشکلاتی که در روستاهای شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه وجود دارد، یکی بحث تهیه، بازنگری و اجرای طرح‌های هادی است‌.

وی افزود: از دیگر موارد، بحث افزایش الحاقی بافت، روکش آسفالت و تعریض جاده‌هاست؛ در دو شهرستان دماوند و فیروزکوه، روستاهایی هستند که معابر و جاده‌های آنها نیاز به آسفالت دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از دیگر مشکلات روستاییان، بحث تامین آب آشامیدنی است که در شهرستان فیروزکوه، تعداد روستاها مشکل آب آشامیدنی دارند.

رسولی‌نژاد ادامه داد: در دماوند، علاوه بر شهرهای رودهن، آبسرد و کیلان و آبعلی، تعداد قابل توجهی از روستاها با مشکلات آب آشامیدنی مواجه هستند.

وی با بیان اینکه تامین آب زراعی، بحث پل و جاده‌های زراعی، استخر زراعی و احداث سیل‌بندها از دیگر مشکلات روستاها به شمار می‌رود، بیان کرد: از سویی دیگر، مشکلاتی در روستاها در خصوص اصلاح شبکه برق وجود دارد که باید رفع آنها پیگیری شود.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید سالن‌های ورزشی در تعدادی از روستاها ساخته شود، اضافه کرد: امیدواریم این عمده مشکلات در روستاها یکی بعد از دیگری برطرف شود.

انتهای پیام/