«مهدی فتحعلی» سرپرست مدیریت آموزش و پرورش دماوند به صورت سرزده از حوزه های امتحانات نهایی جبرانی شهریور ماه ۱۴۰۰ بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرایی امتحانات قرار گرفت.

در این بازدید که صبح چهارشنبه انجام شد، «رقیه عرب» معاون پرورشی، «میثم فضلی» کارشناس سنجش، «حمید زمانیان» مسئول حراست، و «محمد حسین امیدی» مسئول دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش دماوند، مهدی فتحعلی را همراهی کردند.

در این بازدید ها، سرپرست آموزش و پرورش دماوند، علاوه بر روند اجرایی امتحانات نهایی، به دقت رعایت شیوه نامه های بهداشتی، از جمله رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را زیر نظر گرفت و بر لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان تأکید کرد.

کارشناس سنجش آموزش و پرورش دماوند نیز در حاشیه این بازدید گفت: امتحانات نهایی جبرانی در شاخه نظری رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و رشته های فنی و حرفه ای از هشتم شهریور ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت.

میثم فضلی با بیان اینکه ۱۸۰ دانش آموز در ۱۱ نوبت امتحان جبرانی شرکت می کنند، خاطرنشان کرد: برای امتحانات جبرانی شهریور، دو حوزه امتحان نهایی را در سطح شهرستان دماوند یعنی سالن دبیرستان دخترانه حضرت رقیه(س) _حاج عبدالله توسلی_  و سالن هنرستان پسرانه پروفسور حسابی را  در نظر گرفتیم.

همچنین صبح امروز آقای محمدی نیز از سوی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، برای نظارت بر فرایند اجرای امتحانات نهایی به دماوند آمد و در بازدید خود از نظم حوزه ها و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ابراز رضایت کرد.

انتهای پیام/