به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و استاندار تهران از دستاوردهای شرکتهای دانش‌بنیان و استارتاپی در حوزه‌های فناوری پزشکی (دارویی و تجهیزات پزشکی)، نانو فناوری، نرم افزار و الکترونیک، مکانیک و مخابرات و آی‌تی بازدید کرد.

هدف از ایجاد این نمایشگاه به نمایش گذاشتن نتایج فعالیتهای حوزه فناوری پیشرفته کشور است که به همت متخصصان، محققان و صنعتگران کشورمان و باحمایت معاونت علمی ایجاد شده است. این نمایشگاه معرفی شرکتها و دستاوردهای آنها و ایجاد فضای مناسب برای توسعه ارتباط موثر را هدف گرفته است.

رییس مجلس شورای اسلامی با هدف آشنایی با توانمندی، مشکلات و نیازهای شرکت‌های دانش‌بنیان، عصر امروز از پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازدید بعمل آورد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، رییس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از دستاورد شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک فناوری پردیس در نشستی مشترک با مسؤولان معاونت علمی و نمایندگان شرکت‌های دانش بنیان دیدار کرد و از نزدیک با مشکلات و موانع پیش روی توسعه زیست‌بوم کارآفرینی آشنا شد.

منبع: ایستا

انتهای پیام