محمود پوردیوان‌‌بیگی‌مقدم در گفت‌وگو با گروه اربعینیات پایگاه خبری عصر شرق با اشاره به آخرین وضعیت موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند در کربلای معلی اظهار کرد: خادمان موکب دماوند طی ۱۰ روز گذشته اقدام به تسطیح و کف‌سازی ساخت حسینیه امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند در کربلا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه احداث سپتیک برای سرویس‌های بهداشتی، دیوارکشی طبقه فوقانی و نصب پنجره‌های این حسینیه در حال انجام است، افزود: همچنین چادرهای اسکان زائران حسینی در محل قبلی سال گذشته برپا خواهد شد.

دبیر ستاد اربعین حسینی شهرستان دماوند گفت: از سویی دیگر، مقدمات راه‌اندازی ایستگاه صلواتی برای پذیرایی از زائران پیاده اربعین فراهم شده است که در روزهای آینده امکانات و خدمات موکب امام حسن مجتبی (ع) مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

پوردیوان‌‌بیگی‌مقدم در خصوص عملیات عمرانی ساخت حسینیه امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند در کربلا تصریح کرد: به دلیل اینکه حجم کار عمرانی زیاد است، انجام پروژه را متوقف نمی‌کنیم و همراه با اسکان زائران در قسمت چادرها و پذیرایی از زائران اربعین حسینی عملیات تکمیل حسینیه نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش عصر شرق؛ موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند در عمود ۴۸ محله باب‌الطویریج شهر کربلا واقع شده و این چهارمین سال خدمات‌رسانی این موکب در اربعین حسینی است.

خدمات‌رسانی موکب شهرستان دماوند از ۱۵ ماه صفر آغاز می‌شود و تا روز اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/