به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام کاظم فتاح‌دماوندی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته دماوند با اشاره به موضوع شفافیت آرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از مجلس انقلابی توقع داشتیم به طرح شفافیت آرا رای دهد.

وی با بیان اینکه کسانی که با شعار مبارزه با فساد و رانت به میدان انتخابات آمدند، چاره‌ای جز پذیرش شفافیت ندارند، افزود: البته از سیداحمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس که به این طرح رای مثبت داد، تشکر می‌کنیم.

امام جمعه دماوند گفت: مجلس یازدهم مواظب باشد که از مردم کارت زرد نگیرد؛ هر قدر به سمت شفافیت حرکت کنیم، جلوی باند بازی و قبیله‌گرایی سیاسی گرفته می‌شود.

فتاح‌دماوندی تصریح کرد: نمایندگان مجلس اگر به طرحی رای مثبت یا منفی می‌دهند، باید جرات داشته باشند از آن دفاع منطقی کنند؛ دوست‌داران ایران و اسلام، اجازه ندهند حقایق انقلاب اسلامی تحریف شود.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران در طول ۴۲ سال گذشته با حضور به موقع خود در انتخابات‌ها و راهپیمایی‌ها از نظام اسلامی حمایت کرده‌اند، بیان کرد: خدمت خالصانه و بی‌منت به مردم، باید به فرهنگ عمومی مسئولان جمهوری اسلامی تبدیل شود‌.

امام جمعه دماوند اضافه کرد: امیدواریم در دولت آینده، مدیران جوان انقلابی با ابتکارات جدید در عرصه خدمت، مردم را خرسند کنند؛ ما برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب نیاز به حرکت عمومی با محوریت جوانان متعهد داریم.

انتهای پیام/