به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سردار عبدالرضا ناظری امروز در حاشیه بازدید کلانتری و حوزه انتظامی شهر کیلان با بیان اینکه وضع امنیت در شهر کیلان بسیار مطلوب است، اظهار کرد: خوشبختانه مسؤولان شهر کیلان نیز از وضع امنیت ابراز رضایت داشتند.

وی افزود: کیلان با توجه به اینکه در محور مواصلاتی به سمت سمنان قرار گرفته، از حوزه جغرافیایی ویژه‌ای برخوردار است و در حوزه ترافیکی نیز مورد توجه قرار دارند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در نشستی با مسؤولان شهر کیلان قرار شد که بحث واگذاری قطعه زمینی برای احداث ساختمان جدید کلانتری شهر کیلان در خور شأن مردم در دستور کار قرار گیرد؛ همچنین استقرار ایستگاه راهور در کیلان بررسی خواهد شد.

ناظری در ادامه تصریح کرد: در حوزه انتظامی منطقه مشاء دماوند با توجه به درخواست مردم، قرار شده یک پاسگاه انتظامی در این منطقه راه‌اندازی شود؛ اگر شورای شهر و شهرداری امکانات و مکان را فراهم کنند، رده انتظامی را اختصاص می‌دهیم.

وی بیان کرد: در خصوص حوزه انتظامی شهر آبسرد نیز مسؤولان این شهر درخواست راه‌اندازی پاسگاه انتظامی دیگری را داشتند که حوزه جغرافیایی و مسائل امنیتی این سنجیده خواهد شد و اگر مسائل و امکانات فراهم باشد، این اقدام انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه تقویت حوزه انتظامی بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: در این حوزه، مردم هم باید به عنوان خیران امنیت‌ساز وارد شوند.

به گزارش عصر شرق؛ در بازدید امروز سردار ناظری، فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، سخنگوی شورای اسلامی و شهردار کیلان حضور داشتند.

منبع: فارس

انتهای پیام/