به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس٬ احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در حاشیه بازدید از واحدهای تکمیل شده فاز 8 شهر جدید پردیس از آغاز واگذاری این واحدها به متقاضیان خبر داد.

مهرآبادی افزود: الگوی افتتاح ما محله محوری است و تلاش ما بر این است واحدهایی را که تحویل متقاضیان می‌دهیم دارای خدمات روبنایی و زیربنایی باشند و در واقع سعی ما بر این است که قبل از افتتاح رسمی این محله‌ها بصورت بلوک به بلوک تحویل شده و در صورت رویت نواقص تا زمان افتتاح رسمی، نواقص اصلاح شوند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی طی بازدید میدانی از پروژه‌های شرکت امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید در فاز 8 شهر جدید پردیس با توجه به آماده شدن خدمات زیربنایی مانند آب، برق، گاز و تکمیل بودن بخشی از این پروژه‌ها با تحویل واحد به یکی از متقاضیان به ادامه تحویل واحدهای آماده تا آخر هفته جاری در پروژه‌های مذکور تاکید کرد.

مهرآبادی خاطرنشان کرد: طبق پیشرفت‌های بعمل آمده شرکت‌هایی مانند جهاد نصر زنجان، کیا دژ پرشین و امثال آنها در فاز 8 شهر جدید پردیس دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هستند و در صورت تامین به موقع منابع مالی در اولویت بعدی واگذاری به متقاضیان هستند.

مهرآبادی بیان کرد: ما پیگیر افزایش تسهیلات وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان هستیم و همچنین قول‌های مساعدی در خصوص دریافت یارانه جهت تکمیل آماده سازی معابر گرفته‌ایم و نوید خبرهای خوب را در آینده نزدیک به متقاضیان می‌دهیم.

وی از متقاضیان درخواست تکمیل آورده را کرد تا بتوان با کمک همدیگر کارها را به اتمام رساند.

انتهای پیام/