به گزارش پایگاه خبری عصر شرق به نقل از پایگاه خبری در امتداد هراز، ساسان لاسمی اظهار داشت: به لطف پروردگار و تلاش اعضای هیأت فوتبال بخش رودهن، امسال مسابقات فوتسال که به نام شهدای بخش رودهن مزین بود را برگزار کردیم.

وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۱۷ تیم آغاز که در ادامه با انصراف یکی از تیم‌ها با حضور ۱۶ تیم و در چهار گروه آغاز شد.

رئیس هیأت فوتبال بخش رودهن بیان کرد: تیم‌ها در مراسم قرعه کشی حریفان خود را شناختند و رقابت‌های جام رمضان گرامی داشت شهدای بخش رودهن، از شب سوم ماه مبارک رمضان آغاز شد.

لاسمی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری دور مقدماتی، هشت تیم برتر مسابقات فوتسال جام رمضان، مشخص شدند که در دو شب گذشته در رقابت‌های جذاب و دیدنی به مصاف یکدیگر رفتند.

وی اضافه کرد: تیم‌های منطقه زیبای گلاهک، شورای اسلامی شهر پردیس،‌ رستوران ریحون، یاران سادات، سون اسپرت، اتحاد و شهرداری‌های رودهن و بومهن، هشت تیم برتری بودند که با حذف حریفان خود به مرحله حذفی مسابقات راه پیدا کردند.

رئیس هیأت فوتبال بخش رودهن تصریح کرد: با انجام رقابت‌ها در مرحله حذفی، چهار تیم برتر مسابقات فوتسال جام رمضان گرامیداشت شهدای بخش رودهن مشخص شدند و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

لاسمی ادامه داد: تیم‌های شورای اسلامی شهر پردیس، یاران سادات، سون اسپرت و شهرداری بومهن با حذف حریفان خود به مرحله بعدی رقابت‌ها راه یافتند.

وی ضمن تقدیر از افرادی که در این مسابقات تلاش کردند و هیأت فوتبال رودهن را تنها نگذاشتند، اذعان داشت: تا این لحظه و با تلاش تمامی همکاران در هیأت فوتبال بخش رودهن و حمایت‌های بی دریغ پیشکسوتان، سرپرست اداره ورزش و جوانان، شورای اسلامی شهر و شهردار، عوامل نیروی انتظامی و سپاه رودهن، اکنون مشکل خاصی نبوده است که رقابت‌ها به بهترین نحو ممکن در حال برگزاری شد.

رئیس هیأت فوتبال بخش رودهن در خصوص نحوه قضاوت داوران در رقابت‌های فوتسال جام رمضان رودهن در سال ۹۷ اظهار کرد: داور هم مانند بازیکن‌ها و مربی‌ها یک انسان بوده و هر انسانی ممکن است خطاهایی در روند کار خود داشته باشد؛ بزرگ‌ترین داورهای دنیا هم حتی در دیدارهای بین المللی، دچار اشتباه می‌شوند که این اتفاق یک امر طبیعی است.

لاسمی گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که در رقابت‌های فوتسال جام رمضان گرامی‌داشت شهدای بخش رودهن در سال ۹۷ انجام شد، سعی شد از داورانی بومی و البته مورد تائید فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران استفاده شود.

وی در پایان از تمامی علاقه‌مندان به رشته پرهیجان و زیبای فوتسال تقدیر کرد و افزود: امسال به خصوص در برخی بازی‌ها علاقه‌مندان به رشته پرهیجان فوتسال، سنگ تمام گذاشتند و در اکثر شب‌ها شاهد حضور پررنگ تماشاگران عزیز هستیم که امیدواریم این روند تا پایان مسابقات به خصوص در دیدارهای نیمه‌نهایی و نهایی ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/س