به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سردار سیدضیاءالدین حزنی امشب در افتتاحیه پروژه‌های بسیج شهرستان دماوند به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تعییر در فرماندهی کل سپاه اظهار کرد: از زحمات سردار جعفری در کل کشور به خصوص برای خدمات‌رسانی در مناطق محروم و سیل‌زده قدردانی می‌کنیم که کارهای ماندگار و با ارزشی داشت.

وی افزود: خرسند هستیم که با حضور سردار سلامی چراغ کار مردم‌داری و محرومیت‌زدایی در کشور روشن‌تر و خدمات بیش از پیشی در مناطق محروم ارائه خواهد شد.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی کل سپاه گفت: سپاه از مردم تشکیل شده و همراه مردم است و این نهاد مقدس ضمن اینکه ماموریت دفاع از امنیت نظام و اتقلاب را بر عهده دارد به محرومیت‌زدایی و مردم‌داری در کشور پرداخته است.

حزنی تصریح کرد: پروژه‌هایی که امروز در روستاهای دماوند شامل خانه عالم، سوله ورزشی، پایگاه بسیج و بازسازی مسجد افتتاح شد، نوعی محرومیت‌زدایی است.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از هیچ دانشگاهی تشکیل نشده و از همین روستاها و مدارس شکل گرفته است و در کنار مردم بودن، رمز موفقیت سپاه به حساب می‌آید.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی کل سپاه ادامه داد: در جریان سیل و زلزله اخیر کشور، سپاه در کنار مردم حضور یافته و اقدامات قرارگاه محرومیت‌زدایی به خصوص در نقاط مرزی و حساس برای مردم محروم و مستضعف بوده است‌.

حزنی با تاکید بر اینکه باید پروژه‌های محرومیت‌زدایی بیشتری در دماوند انجام شود، خاطرنشان کرد: در دماوند، ۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی انجام شده که ۴۲ مورد تکمیل و هشت مورد در حال اجراست.

وی با بیان اینکه با حضور سردار حسن‌زاده، فرمانده حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران بناست که فعالیت‌های بیشتری در شهرستان‌ها انجام شود، افزود: در دماوند ۲۸ مورد مسکن برای محرومان، دو سوله ورزشی و یک باب کتابخانه احداث و ۱۱ مورد مرمت مسجد انجام شده است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی کل سپاه گفت: این تعداد پروژه در حدی نیست که به مردم گزارش شود، باید تعداد پروژه‌های محرومیت‌زدایی در دماوند به ۲۵۰ مورد افزایش پیدا کند.

حزنی با اشاره به اینکه خیلی از مشکلات منطقه دماوند با هماهنگی قرارگاه‌های خاتم و محرومیت‌زدایی سپاه قابل رفع است، تصریح کرد: از مسوولان دماوند راضی هستیم و باید تلاش کرد تا عقب‌ماندگی‌ها جبران شود.

وی بیان کرد: تا زمانی که در کنار مردم باشیم، هیچ کسی حریف ما نخواهد بود.

انتهای پیام/س