رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند گفت: ۵۹ گلزار شهید در این شهرستان وجود دارد که از این تعداد، دو گلزار در آبعلی، دو گلزار در رودهن، سه مورد در آبسرد و تعداد ۱۱ گلزار شهید در دماوند هنوز به شهرداری تحویل داده نشده که یکی از این موارد، گلزار شهدای محله درویش دماوند است که این موارد باید تحویل و در سامانه ثبت شود.

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم ملیحی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند در نشست ساماندهی گلزار شهدای شهرستان دماوند اظهار کرد: تعداد ۵۹ گلزار شهدا در شهرستان دماوند وجود دارد که بخش عمده آن‌ها تحویل شهرداری‌ها شده است.

وی افزود: از تعداد گلزارهای موجود، دو گلزار در آبعلی، دو گلزار در رودهن، سه مورد در آبسرد و تعداد ۱۱ گلزار شهید در دماوند هنوز به شهرداری تحویل داده نشده که یکی از این موارد، گلزار شهدای محله درویش دماوند است که این موارد باید تحویل و در سامانه ثبت شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند ادامه داد: در خصوص ساماندهی گلزار شهدای محله درویش، توافقی در سال ۹۴ صورت گرفت و مشخص شد که سه مجموعه اداری از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهرداری و سازمان شهرداری‌های استان موضوع را پیگیری کنند.

ملیحی گفت: در این راستا مقرر شد که هر یک از نهادها مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت کنند؛ اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون تومان به حساب شهرداری واریز کرد، اما پرداخت مابقی آن منوط بر ارائه گزارش و تکمیل پروژه است.

انتهای پیام/