به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ظهر امروز مهدی یوسفی‌جمارانی در حکمی از سوی استاندار تهران به سمت سرپرست فرمانداری فیروزکوه منصوب و متعاقب آن در آیینی با حضور شماری از مسؤولان شهرستانی و استانی معرفی شد.

در حکم سرپرست جدید فرمانداری فیروزکوه آمده است: نظر به تجارب و سوابق جنابعالی و با عنایت به هماهنگی حاصله با وزارت کشور به‌موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه منصوب می‌شوید.

در ادامه تأکید شده: امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی با رعایت خط‌مشی اعلام‌شده و شرح وظایف قانونی و به‌کارگیری شیوه‌های مناسب در اعمال سیاست‌های عمومی دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم شهرستان که ولی‌نعمتان و سرمایه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند موفق و مؤید باشید.

به گزارش عصر شرق؛ نورالله طاهری فرماندار سابق فیروزکوه نیز با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید شهرستان شهریار منصوب شد.

*پیام تقدیر میرزایی‌نیکو از طاهری

در سایه الطاف خدا، این روزها که در کنار هم گذشت،در لباس خدمت و همت و تلاش به این مردمان شریف، وظیفه، ثمر بخش و موثر په سرانجام رسید؛ و امروز که تقدیر، ورق را به رفتن رقم زده است، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه ی شهرستان فیروزکوه ، نهایت سپاس را خدمت حضرت عالی (و خانواده ی محترم که در این تلاش و به بار نشستن آن یار و همراه شما بوده اند) ابراز داریم.

هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی ،از یاد نخواهد رفت و امید که در آینده نیز از حضور پر شور و استمرار همکاری شما در این مرز و بوم، بهره مند و برخوردار باشیم و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به فراق می کشد، رد پای خدمات حضرتعالی در خاطر این سرزمین خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی، همراه و همگام بوده ایم که در جای جای شهرمان اثر قدم های شما به یادگار خواهدماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود که “بقیه الله خیرٌ لکم”

قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی