به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، اصغر مهری در نشست شورای اداری شهرستان دماوند به بررسی اقدامات صورت گرفته در این شهرستان پرداخت و اظهار کرد: در حال حاضر ما در شهرستان دماوند گازرسانی را در قالب پنج شهر و روستاهای شهرستان، با یک‌هزار و ۲۰۰ کیلومتر شبکه‌گذاری و حدود ۷۲ ایستگاه گاز در بخش‌های مختلف اعم از صنعتی، ایستگاه‌های اصلی دروازه‌ای شهر و ایستگاه‌های داخلی و حدود ۳۵ هزار انشعاب انجام می‌دهیم.

وی افزود: بر اساس تعهداتی که امور برنامه‌ریزی ستادی در ابتدای هر سال برای هر شهرستان تعریف می‌کند، تعهد شهرستان دماوند در سال‌جاری نصب ۷۰۰ مورد انشعاب و سه هزار و ۲۰۰ اشتراک بود؛ این در حالی است که تا این لحظه یک‌هزار و ۷۱۰ مورد انشعاب نصب شده و حدود پنج هزار و ۴۵۰ اشتراک نیز صادر کردیم که برابر با ۸۰ درصد بیش از تعهدات ماست.

رئیس اداره گاز شهرستان دماوند ادامه داد: اگرچه ما بیش پنج هزار و ۴۵۰ اشتراک از تعهدات خود را اقدام کردیم، اما با توجه به تقاضاهای موجود در منطقه، قطعاً پاسخگو نبوده و ما هنوز هم باید مابقی تقاضاها را پوشش دهیم.

مهری خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت بودجه و منابع، ما هنوز از درخواست‌های مردمی عقب هستیم؛ اگرچه از تعهدات خود جلوتر حرکت کردیم که امیدواریم با تلاش‌های بیشتر بخش باقی‌مانده را نیز به انجام برسانیم.

انتهای پیام/س