به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، شهداد کاوه با بیان اینکه اتمام پروژه کمربندی غربی دماوند به ۲۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، اظهار کرد: درحال‌حاضر هشت میلیارد تومان از این اعتبار تخصیص داده‌شده است.

وی درباره پروژه کمربندی غربی دماوند اظهارکرد: طول این پروژه ۶ هزار و ۴۰۰ متر است که این مسیر از گردنه سرهار آغاز و تا میدان پیام نور دماوند ادامه پیدا می‌کند.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران درباره تأثیر این پروژه بر ترافیک شهرستان دماوند بیان کرد: کمربندی غربی دماوند یکی از پروژه‌های زیرساختی بخش حمل‌ونقل شهرستان دماوند است که ترافیک واردشده از بلوار گیلاوند به شهر دماوند را به‌طور محسوسی کاهش می‌دهد.

او افزود: پروژه کمربندی غربی دماوند از دو سال گذشته آغازشده و تاکنون ۵۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با تخصیص اعتبار مورد نیاز کمربندی غربی دماوند تا دهه فجر به اتمام می‌رسد.

کاوه تأکید کرد: اهمیت پروژه کمربندی غربی دماوند در اتصال محور رودهن- دماوند است و هم‌اکنون در حال مطالعه بر روی ادامه مسیر به طول ۹ کیلومتر برای اتصال محور دماوند به فیروزکوه هستیم که عملیات اجرایی آن امسال آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/س