به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، عزت‌الله خانجانی در نشست هم‌اندیشی با کاندیداهای انتخابات مجلس حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در سالن جلسات فرمانداری دماوند اظهار کرد: انتخابات سه ضلع اصلی شامل مجریان، کاندیداها و مردم دارد.

وی افزود: مسئولیت اجرا و نظارت بر انتخابات بر عهده وزارت کشور و شورای نگهبان است که در شهرستان‌ها این وظیفه بر عهده هیئت اجرایی است؛ مردم وظیفه خود را می‌دانند، اما نحوه تبلیغات کاندیداها و عملکرد هیئت اجرایی و هیئت نظارت در حضور مردم تأثیرگذار است.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند ادامه داد: با توجه به اهمیت ستاد انتخابات، افراد باید در انتخاب رئیس ستاد دقت داشته باشند و تبلیغات را نیز بر اساس مطالعه کامل انجام داده و در این زمینه تخلفی نداشته باشند، چراکه بخشی از آرامش برگزاری انتخابات بسته به کاندیداها و ستاد انتخاباتی است.

خانجانی بیان کرد: معرفی ستاد انتخابات و اعضای ستاد به هیئت اجرایی از دیگر موضوعات مهم است؛ هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات، بنا را بر انتخابات سالم گذاشته و کاندیداها نیز باید فضا را سالم نگه دارند و به دنبال خرید و فروش آرا نباشند و انتخاب را بر عهده مردم بگذارند.

انتهای پیام/