به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمدرضا همتی فر، ظهر دوشنبه در دومین روز از دومین همایش شورای منتخبین امور ایثارگران استان تهران با عنوان «تفکر خاص در محیط کار» و با حضور مشاورین منتخب فرمانداری ها و شهرداری ها تابعه به مدت ۲ روز در واحد ایثارگران شهرداری بومهن برگزار شد، طی سخنانی گفت: باید با اقدامات مناسب در حد توان نسبت به قشر ایثارگران خدمت کنیم.

وی با تاکید بر حوزه ایثارگران در ادارات و نهادها، اضافه کرد: کار برای ایثارگران باید با عشق و علاقه انجام شود، هر دستگاه اجرایی شرایط خود را دارد و باید با استفاده از ظرفیت های همان دستگاه برای ارائه خدمات بهتر به ایثارگران زمینه چینی و برنامه ریزی کنیم.

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری تهران، در ادامه گفت: در جلسات گذشته بحث خدمات رسانی به ایثارگران مورد تاکید قرار گرفت، هر اداره و دستگاه اجرایی تسهیلات عادی در ارائه خدمات به ایثارگران و خانواده شهدا دارد که یک روال عادی و ثابت است.

وی اضافه کرد: اما آن چه که برای ما اهمیت دارد، خدمات خاصی است که به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران ارائه می شود، باید خانواده شهدا و ایثارگران به خوبی وجود مسئول امور ایثارگران در ادارات را حس کنند.

منبع: مهر

انتهای پیام/