پیشخوان » شهر فیروزکوه » شهرستان فیروزکوه
کد خبر : 1836
یکشنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵
معاون فرماندار فیروزکوه مطرح کرد

خودداری از تردد در راه‌های مواصلاتی فیروزکوه/ برف و کولاک در راه است

معاون سیاسی- انتظامی فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به کاهش شدید دمای هوا در هفته جاری گفت: با توجه به پیش‌بینی برف و کولاک در شهرستان فیروزکوه از مسافران تقاضا می‌شود تا از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

خودداری از تردد در راه‌های مواصلاتی فیروزکوه/ برف و کولاک در راه است

به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از فیروزکوه به نقل از تسنیم، علی‌اکبر کریمی صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه اظهار داشت: با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما و احتمال بارش برف و کولاک آمادگی خود را نسبت به مقابله با این موضوع اعلام می‌کنیم.

وی بیان کرد: برای جلوگیری از مسدود شدن جاده و گردنه گدوک در هفته گذشته خوشبختانه با همکاری و تعامل دستگاه‌های مرتبط شرایط مدیریت شده و مشکل خاصی تاکنون گزارش نشده است.

معاون سیاسی- انتظامی فرماندار فیروزکوه خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به پیش‌بینی کولاک در این هفته، جهت جلوگیری از حوادث و بحران انتظار می‌رود تا این تعامل و همکاری از سوی دستگاه‌ها تداوم داشته باشد.

کریمی افزود: باید تمامی تجهیزات از جمله محل اسکان، اصناف، نانوایی، جایگاه سوخت و سایر دستگاه‌ها در حالت آماده‌باش باشند و امیدواریم هیچ گونه مشکلی  پیش نیاید.

وی گفت: در بحران هفته گذشته با کمک ۴۵۰۰ نفر از مجموعه بسیج،  نیروی انتظامی، اعضای شورای تأمین، شبکه بهداشت، هلال‌احمر و سایر نهادها و دستگاه‌های خدمت‌رسان تلاش شد تا بحران برطرف و مسافران در راه‌مانده ساماندهی شوند.

معاون سیاسی- انتظامی فرماندار فیروزکوه با اشاره به پیش‌بینی کاهش شدید دما تصریح کرد: از مسافران تقاضا می‌شود تا از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت تردد از مسیر‌های بحران‌خیز، تجهیزات ایمنی موردنیاز را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/