اخبار ویژه » امامزاده هاشم » برگزیده‌ها » پیشخوان » شهرستان دماوند
کد خبر : 17909
جمعه - ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
میرزایی‌نیکو:

بقعه امامزاده هاشم (ع) خط قرمز مردم و مسؤولان دماوند است/ هیچ تغییری در تولیت آستان امامزاده هاشم(ع) نخواهد شد

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس با بیان اینکه هیچ تغییری در تولیت آستان امامزاده هاشم (ع) نخواهد شد، گفت: این بقعه متبرکه خط قرمز مردم و مسؤولان دماوند است.

بقعه امامزاده هاشم (ع) خط قرمز مردم و مسؤولان دماوند است/ هیچ تغییری در تولیت آستان امامزاده هاشم(ع) نخواهد شد

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایی‌نیکو امروز در گفت‌وگویی در خصوص حواشی اخیر مسأله بقعه امامزاده هاشم (ع) اظهار داشت: هیچی تغییری در رابطه با تصمیمات گذشته نسبت به بقعه امامزاده هاشم (ع) دماوند به وجود نیامده است.

وی افزود: بر اساس مسائلی که مطرح بود، نهایتاً گزارشی را معاونت حقوقی ریاست جمهوری به وزارت کشور اعلام کرد که پیرو آن جلسات متعدد کارشناسی و در سطوح مختلف برگزار و شرایط قبلی پایدار و هر تصمیم جدیدی در رابطه با این بقعه و خط مرزی آن به بعد از انتخابات موکول شد.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس در رابطه با برخی اظهار نظرها گفت: هرگونه اظهارنظر به هر شکل غیرکارشناسی از سوی لاریجان، تبلیغات انتخاباتی و بر سر منافع شخصی بوده و البته طبیعی است که افراد و گروه‌هایی این چنین زمزمه‌هایی را ادامه دهند.

میرزایی‌نیکو تاکید کرد: به عنوان نماینده مردم منطقه اعلام می‌کنم، بقعه امامزاده هاشم (ع) خط قرمز مردم شریف دماوند و تمام مسؤولان آن است و تا زمانی که این انسجام مسؤولان پایدار است، هیچ تغیری رخ نخواهد داد.

انتهای پیام/س