اجتماعی » پیشخوان » شهرستان دماوند
کد خبر : 15901
پنجشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۵
مشاور بانوان فرماندار دماوند خبر داد

ارائه ۳۰۰ مورد تسهیلات به بانوان کارآفرین در دماوند

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند از ارائه ۳۰۰ مورد تسهیلات به بانوان کارآفرین این شهرستان در سال جاری خبر داد.

ارائه ۳۰۰ مورد تسهیلات به بانوان کارآفرین در دماوند

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، لیلا زعفرانی اظهار کرد: در نشست امور بانوان شهرستان دماوند پیش‌بینی برنامه‌های سال ۹۸ در حوزه بانوان و خانواده در سه ماهه نخست سال تصویب می‌شود و به بررسی عملکرد سال جاری می‌پردازیم.

وی در خصوص عملکرد بانوان در سال ۹۷ از شرکت در ۱۶ نمایشگاه در استان تهران و شهرستان دماوند، حضور در یک نمایشگاه در خارج از کشور و ۳۰۰ مورد ارائه تسهیلات به بانوان کارآفرین خبر داد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند همچنین از برگزاری ۶۸ کارگاه آموزشی در حوزه بانوان و خانواده، نشاط و زندگی، مهارت‌های زندگی، فرزندپروری، برگزاری دو کارگاه و همایش بزرگ اعتیاد برای آرایشگران و ورزشکاران به عنوان دیگر فعالیت‌های بانوان در سال جاری نام برد.

زعفرانی ادامه داد: همچنین برگزاری کارگاه ایدز، هپاتیت و پیشگیری از بیماری‌های شغلی با همکاری شهرداری کیلان از دیگر فعالیت‌های حوزه بانوان در سال ۹۷ بود.

وی در خصوص پیش‌بینی برنامه‌ها در سال ۹۸ گفت: در فرودین‌ماه سال آینده، برنامه‌هایی چون وفات حضرت زینب(س)، عید مبعث، روز جهانی بهداشت، روز پاسدار و تقدیر از پاسداران شاغل، روز جانباز  و دیدار با همسران جانباز مدنظر قرار دارد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان دماوند از برگزاری سه همایش بزرگ جوانان در سه شهر دماوند، آبسرد و رودهن به مناسبت روز جوان، به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مدنظر نام برد.

منبع: فارس

انتهای پیام/