پیشخوان » رودهن
کد خبر : 15884
چهارشنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
معاون شهرداری رودهن خبر داد

اجرای طرح استقبال از نوروز در رودهن/ برپایی سفره‌هفت‌سین مقابل پارک رودهن

معاون خدمات شهری شهرداری رودهن از اجرای طرح استقبال از نوروز در این شهر خبر داد و گفت: سفره‌هفت‌سین مقابل پارک رودهن برپا می‌شود.

اجرای طرح استقبال از نوروز در رودهن/ برپایی سفره‌هفت‌سین مقابل پارک رودهن

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمود حنیفی، معاون خدمات شهری شهرداری رودهن در نشست خدمات سفر شهرستان دماوند از انجام اموری چون رنگ‌آمیزی جداول، آماده‌سازی پارک‌ها شامل تعویض سرویس بهداشتی، ساماندهی محوطه پارکینگ‌ها و فضای سبز، دریافت لیست کشیک ادارات و شیفت‌بندی دستگاه‌های سنگین برای استفاده در مواقع بروز حوادث احتمالی خبر داد.

وی در خصوص اسکان مسافران نوروزی در رودهن گفت: با همکاری اداره آموزش و پرورش تعداد هفت مدرسه شامل ۵۳ کلاس در نظر گرفتیم که قابلیت ارتقا به ۵۶ کلاس را نیز دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری رودهن ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع راه‌های دسترسی داخلی، پل نمیر جابه‌جا شد تا تردد حاشیه اتوبانی به راحتی انجام شود.

حنیفی از برپایی سفره‌هفت‌سین مقابل پارک آبشار، برپایی سفره‌هفت‌سین نیروی انتظامی در ورودی شهر، چاپ بنر هدایت مسافران و … در رودهن خبر داد.

وی بیان کرد: در خصوص موضوع خدمات‌رسانی بالغ بر ۳۰ میلیون تومان به اورژانس شهرستان دماوند در راستای بیمه یک آمبولانس پرداخت کردیم تا بتواند در اورژانس مستقر شده و مشکلی در این خصوص نداشته باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رودهن همچنین از آماده شدن یک سرویس بهداشتی در محل ۵۰۰ متری بعد از خروجی رودهن، با قابلیت ۶ چشمه توالت مجزا و حضور نگهبان مخصوص خبر داد.

حنیفی عنوان کرد: ما نمایشگاهی نیز در کنار ستاد اسکان داریم، اما با وجود اینکه برای افرادی که صنایع دستی داشته و یا خانواده‌های خودگردان رایگان در اختیار قرار می‌گیرد، تاکنون کسی برای دریافت غرفه ثبت نام نکرده است.

انتهای پیام/۶۷۰۱۵/